Férfi kézilabdázóink is odatették magukat: Alsóörs SE-Bicskei TC 23-29 (12-16)

A sok sérült ellenére rutinos csapatunk biztosan hozta haza a bajnoki pontokat!

2015. április 27. - ventil66

11083622_948845085145852_5626514914651394040_n.jpgA hétvégén férfi kézilabda csapatunk Alsóörs csapata ellen lépett pályára. A mérkőzés vasárnap délután 16:00 órai kezdettel került megrendezésre Alsóörsön. Csapatunk sajnos ismét kevés fővel képviselte magát a sok sérülés miatt. Csapatunk Molnár László, Schwanner Balázs, Papp Attila, Németh Levente, Mocsi Ádám, Ádám László, Kutrik Péter, Balla Rudolf, Kende Zoltán összeállításban lépett pályára. Játékvezetők: Ács Zsolt és Báder Róbert voltak.

Csapatunk az első félidő elején megszerezte a vezetést, melyet a félidő végéig meg is tudott tartani. Bár volt hogy az ellenfél fel tudta magát hozni döntetlenig, a félidőt még is négy gólos, 16-12-es vezetéssel zártuk. Ekkorra játékosaink már kellő képen elfáradtak az ellenfél fiataljai elleni küzdelemben.

A második félidőt nem kezdtük jól, így az ellenfél fel jött egy gólos különbségre.(22-23). Igaz a vezetés még mindig nálunk volt, de itt már látszott a sérültek hiánya. A csapat rutinja végül meghozta gyümölcsét, összeszedtük magunkat s az utolsó nyolc percben bebizonyítottuk, van még tartás ebben a csapatban. Kiegyensúlyozott játékkal remek védekezéssel 29-23-ra nyert a Bicskei TC csapata.

A játék folyamán hét büntető dobáshoz jutottunk melyből hatot értékesítettünk. Góllövőink: Kutrik P. 10, Kende Z. 6, Németh L. 5, Papp A. 4, Ádám L. 2, Balla R. 2.

Alsóörs SE-Bicskei TC 23-29 (12-16) CSAK A BICSKE!!! (Tudósított: Zsidai Zsolt)