Fiataljaink biztató játéka is kevésnek bizonyult a masszív Csabdi ellen: Bicskei TC U19-Csabdi SE 1-3 (0-2)

2016. február 14. - ventil66

12743750_1220003941347319_2597723935987552576_n.jpgTovábbra is nagyüzemben rendezik a felkészülési mérkőzéseket csapataink, hol a felcsúti, hol pedig a csákvári műfüves játéktéren. Szombat délután - kiadós zivatart követően - elfogadható időben 19 éves fiataljaink a Csabdi SE tartalékosan (10 állandó játékosuk hiányzott Jankovics László vezető edző elmondása szerint), néhány öregfiúval megerősítve kiálló gárdáját fogadták Vincze Péter játékvezetése mellett. Érdekesség, hogy a vendégeknél még a komoly játékosmúlttal bíró Ferenczik István szakosztályvezető is pályára lépett rövidebb időszakokra.

Nézzük a részleteket Nyigri Richárd bicskei vezető edző, utánpótlás-szakágvezető tolmácsolásában: "A meccs jelentős részében egyenlő erők küzdelme zajlott. 30 percig masszív csapatjátékot mutattunk, az ellenfél ritkán került a kapunk elé, elől pedig az utolsó passzaink pontatlansága miatt nagy helyzetünk nem volt. A 30. percben egy előrevágott labdát két játékosunk is elvétett, az ellenfél csatára pedig lecsapott rá, és berúgta a ziccert. Gyorsan egyenlíthettünk volna, de Fehér elől az utolsó pillanatban mentettek. A félidő vége előtt egy felesleges szabálytalanság utáni szabadrúgásnál nem követtük az ellenfelet, és 6 m-ről befejelték.

Szünet után egy kontrából ismét betaláltak, a félidő közepén pedig Jakab szabadrúgása jött ki a kapusról, a szemfüles Pásztor belőtte. Itt is, ott is volt még helyzet, de nem változott az eredmény. A csapat rövid időszakok kivételével biztatóan játszott."

Bicskei TC U19-Csabdi SE 1-3 (0-2)

BTC: Bognár D. - Komjáthy, Szűcs Zs., Bognár S., Farkas - Prock, Pásztor, Bacsó - Bogdán, Fehér, Buzár. Csere: Jakab, Jónás, Tokaji, Venczel, Balázs További helyszíni fotóinkhoz kattints!