Ezüstesőt hozott a rekordok éve a bicskei felnőtt labdarúgásban - a díjátadó legemlékezetesebb pillanatai!

A zárófordulóban: Bicskei TC-Sárbogárd 1-1 (1-0)

2017. június 18. - ventil66

dsc_7230.JPGRégen várták szurkolóink ennyire, hogy mielőbb vége legyen egy bajnoki mérkőzésnek! A fejér megyei első osztályú bajnokság utolsó fordulójában tét nélküli találkozót láthattunk Csákváron, ahol a Bicskei TC a Sárbogárd csapatát fogadta. Június elejére minden lényeges kérdés eldőlt, így Raffai Rudolf tartalékos, Milinte 6 - Katona 5, Sötét 6, Budovinszky 6, Dukon 5 - Szilágyi 6, Pump 5, Köntös 5 - Molnár 5, Szarvas 5, Varga 5 (csere: Máté 5 a 61. percben, Deák 5 a 65. percben) összeállítású csapata a biztos ezüstérem tudatában futhatott ki a zöld műfűre.

Erősen közepes iramú meccsen a 31. percben Varga szögletét Budovinszky 4 méterről fejelte a hálóba (1-0). Az 56. percben Bezerédi csapott le egy labdára és a statisztáló védelem mellett 8 méterről a kapu közepébe helyezett (1-1). A mérkőzés nagyjából ennyi figyelmet érdemelt, de aztán utána...

A lefújáskor boldogan sorakoztak fel a fiúk a B-közép elé, aztán Schneider Béla fejér megyei MLSZ-igazgató, Móri Tamás csapatkapitány, Raffai Rudolf vezető edző és Pálffy Károly bicskei polgármester mondott rövid beszédet. Az érmek átadása, majd a tekintélyes méretű serleg magasba emelése után durrantak a pezsgők és jött a hamisítatlan kék-sárga Tigers-köd!

Fantasztikus szezon volt, köszönet illeti a fiúkat a 105 szép gólért, a nagyon kevés (19) kapottért, Varga Zoltán gólkirályi címéért (31 góllal) és a rekordot hozó Magyar Kupa szereplésért a 32 közé jutással. Jövőre veletek ugyanitt - talpig aranyban!!! Komjáthy Bence további helyszíni fotóihoz kattints!