Újabb győzelemmel folytatódott a felkészülés: Zsámbék-Bicskei TC 1-3 (1-2)

Molnár Viktor érkezésével teljes a bicskei keret az új idényre!

2017. július 21. - ventil66

dscf4348.JPGAz Iváncsa bravúros pénteki legyőzése után szerdán este Zsámbékon folytatta felkészülési mérkőzéseinek sorozatát a Bicskei TC labdarúgó csapata. A pest megyei, ám a komárom megyei bajnokságban szereplő hazai gárda ellen ezúttal is küzdelmes, kemény mérkőzésre számítottunk, ami be is igazolódott.

Móri Tamás játékos-edző az első félidőben a Marton - Katona, Sötét, Máj, Dukon - Cserkuti, Szilágyi, Móri, Facskó - Németh, Godslove összetételű csapatot küldte pályára, míg a második játékrészben a Marton - Lengyel, Máté, Bencze, Facskó - Molnár, Cserkuti, Glück, Jakab - Peinlich, Tornyai alakulat küzdött. A nagy melegben is szép számú nézősereg szemlélte a találkozót.

Zsámbéki lövések után a 18. percben Németh fejese a rövid sarok hálótartó vasán csattant, majd a 20. percben megszereztük a vezetést. Godslove középről, 22 méterről szánta el magát lövésre és a pontos löket a bal alsó sarokban landolt (0-1). A 25. percben Móri 26 méteres lövését a hazai kapus nagy bravúrral tornázta szögletre. A 34. percben Németh lépett ki egy csel után a bal oldalon, majd jobb belsővel 12 méterről higgadtan gurított a bal alsó sarokba (0-2). A 44. percben egy erősen vitatott szituáció után a hazaiak 8-as számú játékosa 20 méterről csavart egy szabadrúgást Marton kapujának bal sarkába (1-2).

Az 59. percben szögletből Máté fejelt 6-ról fölé, egy perc múlva Tornyai visszagurítását Katona lőtte 20-ról mellé. A 68. percben Jakab egy állítás után 15 méterről csavart kevéssel a jobb felső sarok fölé. A 79. percben eldőlt a mérkőzés, Godslove ugratta ki kitűnő ütemben Peinlichet, aki egy csellel két védőt is lerázott, majd 7 méterről laposan a jobb alsó sarokba lőtt (1-3). A 84. percben még Marton védett egy hatalmas hazai ziccerben, utána már más említésre méltó esemény nem történt.

Összességében megérdemelt vendégsiker született, biztató volt a lelkes, sokmozgásos bicskei mezőnyjáték és nagy várakozással tekintünk a szombaton 10.00 órakor a Videoton II., majd szerdán 18.00 órakor a Tatabánya elleni idegenbeli felkészülési mérkőzések elé.

molnar_viktor_foto_kicsi_1.jpgTovábbi friss hír, hogy csütörtökön a klub megállapodott Molnár Viktorral, ezzel teljessé vált a BTC 22-es kerete az új bajnoki idényre. Az osztrák UFC Neckenmarkttól érkező 32 éves védő-védekező középpályás Videoton-nevelés, szerepelt jónéhány NB II-es (Vecsés) és NB III-as (Csákvár) meccsen, illetve az Iváncsa és a Lajoskomárom színeiben számos megyei első osztályú találkozón.