25 percnyi álomfutballal magabiztos vendéggyőzelem: Polgárdi U19-Bicskei TC U19 2-5 (1-4)

Jakab Dániel mesterhármassal kezdte idényét, Lakatos Márk pedig megszerezte első gólját BTC-színekben!

2017. augusztus 19. - ventil66

dscf4531.JPGMinden edző olyan kezdésről álmodik, amilyennel Földes Gábor fiai kirukkoltak szombaton délelőtt Polgárdiban. A Bicskei TC Czipóth - Peinlich, Klinger, Glück, Kis - Szilágyi, Harangozó, Kiss, Lakatos (Pintér) - Györök (Tokaji), Jakab összetételű csapata az első 25 percben lefutballozta a házigazdákat, Jakab Dániel (5., 26., 75.) és Lakatos Márk (17.) góljaira, illetve a hazai Csóka öngóljára csak Tury Nagy (20.) és Somogyi (72.) tudott válaszolni.

Lőttünk szép átlövésgólt, emelést és ziccert is, s kulcsmomentum volt, hogy mindkét hazai gólt követően 3 percen belül tudtunk újabb góllal válaszolni. Az eredménybe belefért még Jakab Dániel két kihagyott 100 %-os ziccere is. A mai teljesítmény - amely a tabellán máris a 8-ik helyre hozta fel a csapatot) - biztató a jövőre nézve. További helyszíni fotóinkhoz kattints!