Győzelem a korábbi bicskei sikeredző csapatánál: Oroszlány-Bicskei TC 1-2 (1-1)

Az újonnan igazolt Dombai Dávid ismét góllal és gólpasszal támasztotta alá a klubvezetés döntését!

2018. február 01. - ventil66

oroszlany-btc.jpgEgy éve vezeti az Oroszlány - komárom megyei I. osztályban 3-ik helyen telelő - csapatát Hagymási Zoltán, aki a 2004-2005-ös idényben veretlen tavaszi szerepléssel az ezüstéremig juttatta a BTC csapatát. A bajnoki cím akkor az Enying elleni hazai kulcsrangadón dőlt el, amikor 1-1-es állásnál a játékvezető les címén - sokak szerint tévesen - érvénytelenítte a győztes bicskei gólt. De ez már történelem...

Szerdán az oroszlányi műfüves pályán vendégeskedett Móri Tamás Milinte - Máté, Burucz, Sötét, Köntös - Móri, Máj - Solt, Molnár V., Tornyai - Dombai (cserék: Cserkuti, Klinger, Peinlich D., Peinlich Sz., Harangozó és Bencze) összetételű csapata. A jó iramú, pörgős találkozó a vendégek enyhe mezőnyfölényével zajlott. Már az első félidőben eldönthette volna Tornyai a meccset, de - ahogy ilyenkor lenni szokott - a 31. percben egy elvétett beadás után a hazai Petruska passzolt a kapu közepébe (1-0). Folytatáshoz kattints!

Gyorsan jött az egyenlítés, a 37. percben Dombai remek labdával ugratta ki Mórit, aki kissé jobbról, higgadtan lőtt a kapu bal oldalába (1-1). A második félidőben végül a 71. percben dőlt el a jó iramú, hajtós mérkőzés, amikor Dombai ugrott ki a bal oldalon és védőjével a nyakán 14 méterről bombázott a kapuba (1-2).

Folytatás szombaton 10.00 órakor Bicskén, nyitófordulóbeli ellenfelünk, a Tordas SE ellen. CSAK A BICSKE!

hagymasi.jpgA képen középen Hagymási Zoltán a bicskei klubvezetők társaságában!