Fél gőzzel is "Katonás" győzelem: Bicskei TC-Vajta PSE 6-1 (4-1)

Pár nappal születésnapja előtt Katona Lajos mesterhármassal jelentkezett be!

2018. február 16. - ventil66

p2090260.JPGFelhős, hűvös, később hideg időben Marton - Solt, Sötét, Máj, Klinger - Burucz, Bencze, Móri, Katona - Dombai, Peinlich összeállításban kezdtünk, ami eléggé szokatlannak tünt, de sok volt az ilyen-olyan okok miatti hiányzás. A mérkőzés játékvezetője a szokásoknak megfelelően a szintén a szezonkezdésre váró Jakab Zoltán volt. Talán a felforgatott csapat miatt a kezdést követően a lelkes vendégek több nagy lehetőséget dolgoztak és hagytak ki. Folytatáshoz kattints!

A mozgalmas első tíz percben ugyanez elmondható csapatunkról is. A 10.percben segítségünkre voltak a vendégek, mert egy baloldali sarokrúgást a saját kapujukba juttattak (1-0). Tíz perccel később egy formás támadás végén egyenlítettek a vendégek (1-1). Újabb10 perc elteltével az előre törő Solt eresztett el egy bombát, ami a jobb kapufán csattant, Katona eszmélt és a hálóba lőtt (2-1). Öt perc múlva Klinger a baloldalról beadott, Peinlich lekezelte a labdát, majd befordult és nagy gólt lőtt (3-1). Az I.játékrész lefújása előtt Móri kevergetett a bal oldalon, majd beadását Katona fejjel csúsztatta a kapuba (4-1).

A II.félidőre Burucz, Klinger és Móri helyére Facskó, Cserkuti illetve Harangozó állt be. Az első igazán jó kapura lövésig bő negyedórát kellett a már didergő nézőknek várni, Cserkuti a kapufát találta telibe. A 75.percben Peinlich remek baloldali beadását Dombai továbbította a kapuba (5-1). A befejezés előtt néhány perccel pompás támadást követően Dombai és Katona ziccerig passzolgattak és utóbbi állította be a végeredményt (6-1). A megye II-es csapat időnként nehéz helyzetbe hozta a védelmünket, támadásban a hibák mellett szép támadásokat vezettünk és szép gólokat szereztünk. Folytatás február 17-én szombaton 13.00 órától újra hazai pályán a Dunaföldvár ellen! (tudósított: Venczel József, fotó: Nagy György) További helyszíni fotókhoz görgess!