Fehér Janesz mesterhármassal tért haza: Bicskei TC U19-Lajoskomárom U19 3-2 (2-0)

2018. március 18. - ventil66

dscf6587.JPGA múlt heti gólözön (Ercsi elleni 11-1) után várható volt, hogy a télen 5 új játékossal megerősödő Lajoskomáromnak kellő önbizalma lesz az egy héttel ezelőtt Felcsúton elért 3-3 után. Házigazdához méltó agresszivitással és 65-70 %-os labdabirtoklással játszották végig az esős mérkőzést a bicskei ifik, ami végül elég lett a biztos sikerhez.

Elöször lépett pályára a télen Felcsútról visszatérő Fehér János (Janesz), aki rögtön letette névjegyét. A 24. percben Cserkuti átadását mellel vette le, majd 17 méterről kilőtte a bal sarkot, a kapus csak beleütni tudott a labdába (1-0). A 45. percben Janesz egy kipattanó labdát belsőzött 10 méterről a kapuba (2-0).

A második félidőt is végig nyomta a BTC, de életveszélyes kontrái közül egyet értékesített a vendégcsapat a 66. percben (2-1). 5 perc múlva egy szabadrúgás után Györök centerezését Fehér 3 m-ről kotorta a hálóba (3-1), majd a vendégcsapat a 85. percben tizenegyesből állította be a végeredményt (3-2). Összességében a BTC megérdemelten tartotta otthon a 3 bajnoki pontot és 100 %-os tavaszi mérlegével az első hat között tanyázik. További helyszíni fotóinkhoz kattints!