Egy híján 20 gólt hintettek első két meccsükön a bicskei 19 évesek! Dobogós helyen, 100 %-os teljesítménnyel várjuk a harmadik fordulót!

Fehér János a kispadról beállva 5-ször volt eredményes!

2015. augusztus 15. - ventil66

btc_cimer_kicsi_3.jpgAhogy az első fordulóban, úgy most is vízilabda-eredményt produkáltak fiataljaink a rekkenő hőségben lejátszott találkozón, azonban ezt most sem bántuk. A nyitóforduló 10-6-os eredménye után ezúttal 4-1-es félidő után 9-5-tel küldték haza a vezetést gyorsan megszerző, tavaly szebb napokat látott Mór csapatát.

0-1 után gyorsan beindult a bicskei henger a 22-ik percben beálló és utána 5 alkalommal eredményes Fehér János vezérletével. Sándor József Benedek edző alakulata számos formás támadást vezetett és ugyan ki bánja a soknak tűnő 5 kapott gólt, amikor a támadósor ennek közel a dupláját szerzi.

Fehéren kívül egyébként még Szabó Gábor kétszer, Jakab Ákos és Baumgarten Róbert Imre pedig 1-1 alkalommal volt eredményes. Nem várt 100 %-os idénykezdésével U19-es csapatunk a dobogón várja a harmadik fordulót és remélhetőleg a sikerek gyorsan összekovácsolják a fiatal, tehetséges gárdát.