A bicskei focista palánták is megkezdték!

2016. február 03. - ventil66

bozsik-logo1.pngHosszú téli, igen nehéz körülmények közötti felkészülést követően megkezdődött a Bozsik program téli teremtorna sorozata, az U 11,és 13-s korosztálynak.A Felcsúti és az Alcsúti csarnok kapta a rendezés lehetőségét, a korosabbak utazhattak némileg közelebb. Az ideális összeállítástól elég messzire voltunk betegség,egyéb elfoglaltság és sajnos adminisztratív (sport orvos,igazolás hiány) okok miatt.Gyors csapatvezetői megbeszélést követően megkezdődött a lényeg.

A találkozón résztvevő hat csapatot két csoportra osztották és a csoporton belül körmérkőzés folyt. Csapatunk az első meccsét a Száriakkal vívta.Ellenfelünk lépett fel kezdeményezőbben,gyorsan a vezetést is sikerült megszerezniük sőt úgy nézett ki,hogy nagy verésben lesz részünk.Van a száriaknál egy-két ügyes gyerek,de ami fontosabb,hogy jól látszott hogy ők bizony sokkal inkább hozzá vannak szokva a terem adta lehetőségekhez.A meccs második felében sikerült megemberelni magunkat és már gólokat is sikerült rúgni,sőt már a döntetlen is elérhető közelségbe került,végül 7:5 lett a vége. Folytatáshoz kattints!

Góljainkat Németh Levente 3-at Németh Dominik 2-t szerezték.Németh Áron védett pályára lépett még Nyitrai Ákos és Hompóth Olivér. Némi pihenőt követően a Csabdi srácok következtek. A csapat összeállítás annyiban módosult,hogy ezúttal Popovics József kezdett a kapuban.A kezdés ezúttal is kissé nehézkes volt,meg is szerezte a vezetést az ellen,de aztán jöttünk mi.Németh Dominik ismét szerzett két gólt,amihez Nyitrai Ákos hozzá tett még egyet és kialakult a 3:1-es végeredmény. Tekintve hogy a csoporton belül a másodikak lettünk,a helyosztón a harmadik helyért a Vál csapatával küzdöttünk meg.Dicsekvés és túlzás nélkül mondhatom nagy csata volt.A váliak szerezték meg a vezetést,gyorsan egyenlítettünk,majd elhúztunk 3:1-re,Németh Levente kettő és Hompóth Olivér góljával.Sajnos a vége előtt nem sokkal sikerült kiegyenlíteniük.

Maradt az eredmény döntetlen,így a harmadik helyet büntető rúgások döntötték el.Az első két lövőnk Hompóth és Nyitrai is elvétették a lehetőséget a váliak pedig nem hibáztak a harmadik lövésre nem volt szükség.A tornán tehát eléggé zilált csapatunk a negyedik helyen végzett. Egy fegyelmezetlenségtől eltekintve nem lehet rosszat mondani a csapatról. A kapuban remek produkciót mutatott be Popovics József.Bőven maradt még lehetőség ,amit a két hét múlva következő alkalomkor meg lehet és kell mutatni. (A beszámolót készítette Venczel József)