Tízet rámoltunk a harmadosztályú Csabdi hálójába! Varga Zoltán 6 góllal igazolta klasszisát!

2016. február 06. - ventil66

img_20160203_190406.jpgErőltetett menetben halad a Bicskei TC felkészülése a tavaszi idényre, futószalagon követik egymást a felkészülési mérkőzések. A szerdai visszafogott 3-1-es csákvári győzelem után ezúttal a harmadosztályú Csabdi volt az ellenfél.

Bicskei TC-Csabdi SE 10-1 (3-0)

20’ Egy jobboldali támadásunk után Móri 8 m-ről kapufára lőtt, majd a kipattanóra jókor érkezett Varga Zoli és közelről belőtte első gólunkat 1-0

25’ Máté D. a felezővonalnál fejjel próbálta hazaadni a labdát, amelyre lecsapott az ellenfél csatára, aki baloldalról biztos helyzetben leadott lövését bravúrral kellett védenie Milintének.

28’ Bal oldali kis szöglet után Móri remekül csavarta be a labdát, amelyre nagyon jó ütemben érkezett Antoni László, de fejese néhány centiméterrel szállt kapu fölé.

30’ Jobb oldali támadás után Pásztor beadását Varga Zoli kapásból lőtte be a Zabos Csaba kapujába 2-0

33’ Varga Zoli 20 méterről leadott lövését Zabos csak kiütni tudta, amelyre érkezett Németh Erik aki 8 méterről belőtte csapatunk 3-ik találatát. 3-0 Folytatáshoz kattints!

35’ Sötét lövését Zabos bravúrral nyomta fölé

37’ Varga Zoli 16-ról leadott lövését a védők blokkolták a kipattanó labdát Németh Erik baloldalról, a 16-es vonaláról jobbal csavarta a hosszú sarok felé a labdát, amely néhány centivel került fölé.

40’ A Csabdi együttese 17 méterről készülhetett a szabadrúgás elvégzéséhez. A bal felső sarokba tartó lövést Milinte játsznyi könnyedséggel szedte ki.

42’ Kummer lövését Zabos jobbra nyomta ki, majd Pásztor pontosan centerezett középre Némethnek, de Erik sarokkal meghúzott labdája éppen csak hogy elkerülte a Csabdiak kapuját.

44’ Varga Zoli 18 -ról leadott hatalmas erejű lövését védte bravúrral Zabos Csaba.

A 2. félidőben Milinte helyére Bognár Dezső állt be. 49’ Köntös helyére Moravecz Tamás állt be. Az első két helyzet Pásztor előtt adódott, az elsőnél már csak a kapussal állt szemben, de egyensúlyvesztése után lövése mellé szállt. Egy újabb helyzetben pedig a kapust találta telibe.

55’ Sötét nagyszerű ütemben ugratta ki Varga Zolit, aki jobbra elfektette Zabos Csabát, majd a kapu baloldalába bombázta a játékszert 4-0

60’ Pásztor helyére Vincze Peti állt be.

65’ Látványos rövidpasszos kispályás játékot mutatott be nagypályán a Süti és Varga kettős, végül is Varga 8 méterről leadott lövése épphogy mellé szállt.

67’ Bal oldalon Moravecz Tamáshoz került a labda, aki néhány méter vezetés után bal oldaltól, mintegy 20 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 5-0

75’ Antoni a 16-oson belül fölöslegesen buktatta a kitörő csatárt. A megítélt büntetőt Agyagási Ákos lőtte be a jobb alsó sarokba. Kapusunk Bognár Dezső jó irányba vetődve még bele tudott érni, de menteni nem tudott. 5-1 3

78’ Móri Tamás baloldalról mintegy 17 méterről lövése kipattant és a jókor érkező Németh Erik, mintegy 8 méterről belőtte. 6-1

A gólt követően Kummer Máté és Móri Tamás helyére Sólyom Tamás és Oláh András Roland állt be 80’ Jobb oldali támadás után a keresztbe mozgó Sötét ballal óriási gólt lőtt a bal felső sarokba. 7-1

84’ Németh Erik kavarta meg a vendégek védelmét, akik csak felrúgni tudták csatárunkat. A megítélt büntetőt Varga Zoli könnyedén lőtte be ballal a jobb felső sarokba. 8-1

87’ Sötét-Varga adogatás után az utóbbi játékos talál Zabos kapujába. 9-1

Az egyre jobban elfáradó vendégcsapat ellen ekkor már tetszés szerint értük el góljainkat. 89’ Varga Zoli még azt is bemutatta, hogy nemcsak jobbal, de ballal is tud gólt lőni 10-1

Nem kapott játéklehetőséget: Moravecz Balázs és Kovács Attila. Nagyon jó pályán igen jóiramú találkozót láthatott a szépszámú közönség. Köszönjük a Csabdi együttesének, hogy első felkészülési mérkőzésükön bírták az iramot és külön köszönjük a sportszerű játékukat. (tudósított: Nagy György, fotóillusztrációnk a szerdai Csákvár II elleni mérkőzésen készült)