Biztos hazai győzelem az új idény első felkészülési mérkőzésén: Bicskei TC-Tordas SE 4-0 (1-0, 3-0)

2016. július 10. - ventil66

dscf0174.JPGA 6-szoros válogatott Korolovszky Gábor személyében új és csupaszív - együttesét az első pillanattól az utolsóig űző-hajtó - vezető edzőt kapott a Tordas a 2016-2017-es bajnoki idényre. Kérésére a csapatok 3-szor 30 perces játékidőben állapodtak meg, hiszen a vendéggárda még az építkezés fázisában van, egyelőre szűkebb kerettel.

A Raffai Rudolf által irányított Bicskei TC a Milinte - Meggyes, Sötét, Bencze, Dukon - Rigó, Szilágyi, Köntös, Varga - Molnár, Németh összetételű kezdőcsapattal lépett pályára, míg csereként Szabó, Máté, Pásztor, Szarvas, Oláh és Katona is lehetőséget kapott. Marton Henrik belázasodott nem sokkal a kezdés előtt, így kihagyta a mérkőzést.

Németh József játékvezetése mellett a 7. percben Németh Erik szerzett labdát a vendégek védelmi hibájából és higgadtan 14 méterről a kapuba belsőzött (1-0). A 43. percben Meggyes keresztlabdáját Varga centerezte be balról és Katonának nem okozott gondot a tökéletes beadást 5 méterről a rövid sarokba pofozni (2-0). Az 52. percben Katona az oldalvonal mellől ívelt középre, a keresztbe mozgó Rigó megtévesztette a vendégkapust, s így a labda akadálytalanul a hálóba pattant (3-0). A lefújás előtti pillanatokban egy baloldali beadást Oláh 8 méterről emelt a jobb felső sarokba (4-0).

Összességében mindkét alakulat a felkészülési időszakának megfelelő formát mutatott, az egy-két kivételtől eltekintve kész kerettel bíró BTC biztató és gólerős játékkal rukkolt elő a B-közép jelenlévő tagjainak megelégedésére.

Folytatás július 12-én kedden 19.00 órától Bicskén a Csákvár II csapata ellen! További helyszíni fotóinkhoz kattints!