Szoros férfi kézilabda vereség, rövid cserepaddal: KK Ajka II-Bicskei TC 30-28 (15-11)

2017. április 11. - ventil66

bicske-sarbogard_24-21_ferfi_kezilabda_2.JPGVasárnap este Ajkán játszottunk a helyi fiatalok ellen. Hangulatos bemutatás után jól kezdtük a mérkőzést. Az első negyed órájában teljesen megzavartuk a hazaiakat. A védekezésünk jól zárt és felállt fal ellen nem nagyon tudtak mit csinálni. A félidő második felében elkezdtek becsúszni a technikai hibák. A kipattanók sajnos az ellenfél kezében landoltak és a kétgólos előnyünk gyorsan 5 gólos hátránnyá változott. Bár felállt fal ellen továbbra sem tudtak hatékonyan játszani a góljaikat lerohanásból szerezték a hazai fiatalok.

A második félidőben azonban megváltozott a játék képe. Ugyan a padunk nagyon rövid volt, sokan hiányoztak sérülés, munka és egyéb okok miatt, mégis elkezdtük a felzárkózást. Akció gólt továbbra sem kaptunk. A védekezésünk egyre zártabbá vált. A hazaiak kis szerencsével, de megérdemelten tartották otthon a két pontot. A mai meccset az a csapat nyerte aki jobban büntette, a másik hibáit. Sajnos ez ma a hazai csapat volt.

KK Ajka II.- Bicskei TC 30-28 (15-11) Csak a Bicske! (tudósított: Zsidai Zsolt, képünk illusztráció, egy korábbi hazai találkozón készült!)