Remek meccsen, férfias küzdelemben: Mór U19-Bicskei TC U19 1-1 (1-0)

Jakab Dániel 11 góljával biztosan vezeti a fejér megyei góllövő listát!

2017. szeptember 23. - ventil66

dscf4787.JPGNéhány órás csodálatos napfényben zajlott szombaton délelőtt Móron az ifjúsági bajnoki mérkőzés, amelynek tétje nem kevesebb volt, mint egy helycsere a két csapat között a tabellán. A Bicske egy biztató lepsényi döntetlennel (2-2) a tarsolyában érkezett Mórra, ahol hazai pályán eddig 100 %-os mérleget produkált a vendéglátó alakulat.

Földes Gábor a sérülések, betegségek miatt ezúttal is csak egy cserekapus (Czipóth) társaságában ült a kispadon és a Peinlich - Glück, Harangozó, Klinger, Fekete - Pintér, Cserkuti, Szilágyi, Lakatos - Rémai, Jakab összetételű csapata derekasan álta a sarat, sőt a második félidőben reális győzelmi esélyei is voltak a vendégeknek. A vezetést a 43. percben lesgyanús kiugrás után Ács Krisztián szerezte meg, amit az 51. percben Jakab Dániel pontos lövéssel egalizált.

A - különösen a sárga lapok terén - következetlenül bíráskodó Magyar János (az elmúlt hétvégi Ercsi-Bicske felnőtt rangadó sípmestere) a második félidő hajrájában elküldte a kispadtól a reklamáló Földes Gábort. A remek iramú, hajtós-küzdős rangadón mindkét csapat előtt adódott 2-3 nagy gólszerzési lehetőség, azonban ezek rendre kimaradtak, így a döntetlen igazságosnak mondható. A jövő hétvégén szabadnapos BTC ifi legközelebb október 7-én Martonvásárban lép pályára, a felnőtt pedig most vasárnap 16.00 órától vívja móri szuperrangadóját. CSAK A BICSKE! További helyszíni fotóinkhoz kattints!