Tolnai pofon a megfogyatkozott bajnokesélyesnek: Bicskei TC-Dunaföldvár 0-3 (0-1)

2018. február 18. - ventil66

dscf6406.JPGMasszív, szervezett ellenfél benyomását keltette a szombaton délelőtt edzőmérkőzésre Bicskére érkező Dunaföldvár labdarúgó csapata, amely a tolna megyei I. osztályú pontvadászat 5-ik helyén várja a tavaszt. Móri Tamás gárdája a sok sérülés és betegség miatt ezúttal a Marton - Solt, Burucz, Máj, Köntös - Tornyai, Bencze, Molnár, Cserkuti (Facskó) - Peinlich Sz., Dombai összetételben lépett pályára és az I. félidő jelentős részében dominált is, több ígéretes helyzetet elpuskázva. A hidegzuhany a 44. percben érkezett, amikor hazai labdavesztés után Kiss Patrik egy beadást 2 méterről bólintott a hálóba (0-1). Folytatáshoz kattints!

A második játékrészben gyorsan eldőlt a találkozó: a 49. percben Kiss Patrik egy kipattanót 16 méterről vágott be (0-2), majd 4 perccel később Fehér Mihály kapott bele ügyesen egy szöglet utáni fejesbe (0-3). A mérkőzés hátralévő szakasza kiegyenlített mezőnyjátékkal telt, a vendégek megelégedtek a biztos győzelemmel, a BTC pedig az enervált védőmunkát követően már nem volt képes a megújulásra. Szemmel láthatóan fel kell frissülni a közelgő idénynyitóra, a legközelebbi edzőmérkőzés február 24-én szombaton 12.00 órakor lesz a Csabdi SE ellen, a 10.00 órakor kezdődő Bicskei TC-Felcsút U19 bajnoki mérkőzés után. További helyszíni fotóinkhoz görgess!