A szerdai kisiklás után gyors talpra állás: Bicskei TC U19-Flavus Velence U19 5-1 (3-1)

Továbbra is harcban az éremért a bicskei ifik!

2018. május 20. - ventil66

img_20180519_114444.jpgGyorsan sikerült a talpra állás a szerdai Felcsút elleni rangadó (1-2) után és a szerzett ponthátrányt is sikerült gyorsan behozni, ugyanis a szomszédvár csapata szombaton 4-1-es vereséget szenvedett a listavezető Sárbogárdtól. Az új szerződését a mérkőzés előtt aláíró Földes Gábor tartalékos csapatot küldött pályára, hiszen a szerdán kiállított Harangozó és Fekete nem játszhatott. A Peinlich D. - Schneider, Glück, Klinger, Cserkuti - Györök, Szilágyi, Kiss - Rémai, Fehér, Jakab összetételű kezdő tizenegyhez csereként Katona csatlakozott. Folytatáshoz kattints!

Az 1. percben mindjárt Fehér hagyott ki ordító ziccert és az ellenfél a 4. percben büntett is egy jogos tizenegyesből, amikor Glück buktatta ellenfelét (0-1). Bő negyedóra kellett a talpra álláshoz, ekkor a korábban hibázó Fehér már belőtte helyzetét a jobb alsóba egy előre vágott labdából (1-1). 4 perccel később Cserkuti már a vezetést is megszerezte büntetőből (2-1), aztán a 31. percben Jakab beadása és Szilágyi gólpassza után Fehér már második gólját lőtte közelről (3-1).

A második játékrész első negyedórájában aztán dűlőre is vitte a BTC! Az 58. percben Klinger lőtt bombagólt Jakab átadásából (4-1), majd egy perc múlva Rémai beadását Jakab 8 méterről vágta a hálóba (5-1). A hátralévő idő békésen csordogált, a nagy melegben támadgatott mindkét csapat, de a koncentráció már hiányzott. Stabil középcsapatot győztek le a bicskei fiatalok és továbbra is versenyben maradtak a dobogóért. CSAK A BICSKE!