Vezeti a bajnokságot az újonc, jöhet a Tordas II elleni rangadó: Etyek-Bicskei TC II 1-5 (1-3)

A mesterlövész Nagy Károly már 8 góllal vezeti az Always Green csoport góllövő listáját!

2018. szeptember 03. - ventil66

40752360_2322868587739706_4115693338135363584_o.jpgÉrződött a szüreti időszak és a közeli Etyeki Piknik rendezvénysorozata a szomszédvárak bajnoki összecsapása előtt, de azért a futball iránt töretlenül érdeklődők jólesően konstatálták, hogy sok év után ismét sor kerül Etyek-Bicske mérkőzésre, ha két osztállyal lejjebb is. Földes Gábor vezető edző ezúttal a Zabos - Zámbó, Márton, Ágoston, Grünfelder - Boros, Nitti, Szoldáth - Takács, Nagy, Kovács összetételű, támadó szellemű kezdőcsapatnak szavazott bizalmat, míg csereként Vincze, Buda, Tolnai, Sebján és Máté kapott lehetőséget.

A 13. percben Boros behúzott labdáját Takács bombázta kapura, a kipattanót Nagy K. belsővel vágta a hálóba (0-1). A 24. percben Nitti kiváló szögletét Takács bólintotta a kapuba (0-2). A 37. percben Kovács egy hazai védővel fejelt össze, azután a labda lepörgött és Nagy K. az üres kapuba passzolt belsővel (0-3). A 39. percben Márton rohanta le Szokolayt a tizenhatos sarkán, 11-es! Mándoki értékesítette a büntetőt a balra vetődő Zabos mellett (1-3). Folytatáshoz kattints!

A 47. percben Szoldáth kiváló tértölelő beadását Takács bólintotta az ötösről a jobb felső sarokba (1-4). Az 54. percben Grünfelder labdájával ugrott ki Boros, majd a kapuson átpattanó labdát az üres kapuba helyezte (1-5). A hátralévő időben az eredmény már nem változott, a vendégcsapat a jövő vasárnapi (16.30) Tordas II elleni rangadóra tartalékolta erejét.

Földes Gábor mérkőzés utáni nyilatkozata: "Kis méretű, rossz talajú pályán, egy agresszív ellenféllel szemben magabiztos győzelmet arattunk. Ha a helyzetkihasználásunk javulni fog, nagyobb arányú győzelmeket is fogunk aratni. Gratulálok a csapatomnak!" Komjáthy Bence további helyszíni fotóihoz görgess!