Imponáló idegenbeli sikerrel köszörülték ki a múlt heti csorbát: Dinnyés-Bicskei TC II 1-6 (0-2)

Nagy Károly újabb mesterhármasa után már 17 góllal vezeti a bajnokság góllövő listáját!

2018. október 01. - ventil66

42896606_334449480441411_2379402252667322368_o.jpgÚjabb fontos mérkőzésen sikerült megőrizni csapatunknak a listavezető (és gólkirályi) helyet. Verőfényes napsütésben, 70 néző előtt kezdődött a mérkőzés a perkátai ifjúsági mérkőzést "véleményesen" vezető Kovács játékvezető sípszavára. A 3. percben Szoldáth bedobása után egy félresikerült hazaadást fülelt le Nagy, majd helyet csinálva a kapuba bombázott 2 méterről. Az 5. percben Szoldáth 20 méteres külsős indítását épp hogy lekéste Nagy, mert elorozta előle a hazaiak mindössze 8 bajnokin szereplő 16 éves kapusa (Berényi, az első számú kapus az előző héten begyűjtött piros lap miatt egy bajnokira szóló eltiltását töltötte). A 12. percben Borost buktatták a kaputól 28 méterre, a szabadrúgást elvégző Nitti emelte a labdát a hosszú sarok felé, Ágoston fejese mindössze centikkel tévesztette el a kaput. Folytatáshoz kattints!

A 26. percben Nagy Károlyt buktatták a 18 méterre a kaputól, a szabadrúgást is ő végezte el ami laposan a sorfalba csapódott. A 29. percben szintén Kareszt buktatták a félpályánál, Nitti beívelését hazai védő vágta ki. A 32. percben Nitti 19 méteres bombáját védte bravúrral az ifjú kapus. A 36. percben Szoldáth kiváló indítását Takács centerezte, a hazai védő majdnem öngólt rúgott, végül a kipattanót Nitti lőtte el laposan, ám nem talált kaput. A 38. percben Vincze 50 méteres indítása csúszott le, és hullott be a kapuba a fiatal kapus feje felett (0-2). A 48. percben Nagy Kareszt buktatták a tizenhatos sarkán. Nitti kiváló lövését bravúrral védte a fiatal kapus, aki a második félidő végi potyagólt leszámítva jól hozta le a mérkőzést. Az ismétlést, Vincze beadását Takács ollózta, ám a fiatal kapus ismét hárított. Az 53. percben Vincze rántotta le a hazai csatárt, tizenegyes! Becséri értékesítette a büntetőt (1-2).

A 67. percben Nitti szögletét fejelte rá Vincze, ám a labda kijött a kapusról amit Nagy kotort a kapuba (1-3). A 71. percben az ifjúsági játékos Pásztor lövése pattant le a hazai védőről, ám az ismétlésre érkező, csereként beállt Fehér már nem hibázott, a jobb alsó sarokba lőtte a játékszert (1-4). A 77. percben az egész pályát keresztül futó Pásztor félresikerült passza után összeszedte a labdát, utána is rúgott egy hazai védő, ám ő félfordulatból élesen a kapu jobb alsó sarkába bombázott (1-5). A 79. percben Sebján kiváló passzát Nagy Károly vágja a kapuba (1-6).

Úgy látszik ez a cserejátékosok napja volt a Bicskei TC II-nél. Az utolsó percekben volt még számos vendég próbálkozás, ám újabb gól már nem született, a végeredmény 1-6. Imponáló különbséggel sikerült legyőzni a dobogós helyre aspiráló Dinnyést, amely a találkozó előtt 30 szerzett gólnál járt, ám ezúttal csődöt mondott támadójátékuk. Folytatás jövő hét vasárnap, a Kajászó csapatát fogadjuk otthon 15.00 órai kezdettel. (kép és szöveg: Komjáthy Bence) További helyszíni fotóinkhoz görgess!