Kovács gyorsasági rekordja után a szupercsere Pásztor kétszer is bevette a szomszédvárat: Újbarok-Bicskei TC II 0-3 (0-1)

2018. október 15. - ventil66

44063090_340062286546797_2436894813740597248_o.jpgVerőfényes napsütésben, ám embert próbáló pályán kezdték a mérkőzést fiaink Újbarok csapata ellen Hadnagy játékvezető sípszavára. A mérkőzés első mozzanataként Takács visszapasszolt labdáját Nitti ívelte előre Kovácsnak, aki a hazai védő hibáját kihasználva laposan a kapu jobb oldalába gurította a labdát (0-1). Ezzel valószínűleg létrehozta a megye leggyorsabban megszerzett góljának rekordját (15 másodperc). Folytatáshoz kattints!

A félidő további része eseménydúsan, ám újabb gól nélkül telt el. A pálya minősége miatt lehetetlen volt a lapos passzos játék, így gyakorlatilag ping-pong szerű játékot láthatott a mintegy 60 kilátogató néző, csupán ívelések sorozata alkotta a játékot. A 77. percben Boros kapura lövését a kapus kiütötte, majd Jakab azt megtartva visszaadta ziccerbe Pásztornak, aki magabiztosan belsővel a kapuba lőtt 5 méterről (0-2).

A 84. percben jött a mérkőzés utolsó említésre méltó mozzanata, Ágoston szabadrúgását Kovács fejelte háttal, ám az kijött a kapusról és az ifjúsági korú játékos Pásztor ismét összeszedte, majd egy gyors csel után a kapuba passzolt (0-3). Összességében biztos idegenbeli sikerével megerősítette vezető helyét a BTC és október 21-én vasárnap 14.30-tól otthonában a Vértesacsa csapatát fogadja idei utolsó hazai bajnokiján. Komjáthy Bence további helyszíni fotóihoz görgess!