Óriási gólzuhatag után továbbra is az élen: Bicskei TC II-Vértesacsa 11-0 (4-0)

2018. október 25. - ventil66

44444441_343366712883021_5616916551346159616_n.jpgCsöpögő esőben kezdték meg a mérkőzést fiaink vasárnap délután a Velence II-vel döntetlent játszó, acélosnak tűnő Vértesacsa csapata ellen. Egyből a 2. percben Takács kapott kiváló emelt labdát az ötös sarkán, ám rossz döntést hozott a befejezésre. A 6. percben azonban már nem hibázott, Fehér kiváló labdát kapott Mártontól melyet Takácsnak centerezett, aki a vetődő kapus mellett a kapuba passzolt (1-0). A 28. percben kiváló összjáték után Nitti rakta ki a labdát jobb oldalon és Takács erős lövése becsorgott a vendégek kapusáról (2-0). A 33. percben Takács lövése lepattant a védőről, Fehér viszont lecsapott a játékszerre és 16 méterről a kapuba bombázott (3-0). A 38. percben Fehér kapott jó labdát amivel a tizenhatos sarkáig futott, majd lapos passzt adott Takácsnak, aki 5 méterről fölé bombázta a játékszert. A 44. percben Takács küzdött meg egy jó labdáért a jobb szélen, majd kiváló gólpasszt adott Mártonnak, aki 12 méterről nem hibázott, rafinált pattogós labdát küldött a hálóba (4-0). Folytatáshoz kattints!

Az 52. percben Boros passzát Nitti vitte el a kapusig, majd önzetlenül keresztbe passzolt az ötösön, és az érkező Takács a kapuba gurította a labdát (5-0). A 58. percben Nitti centerezett labdát a tizenhatoson, Márton ért oda jó ütemben és gurította be a labdát a kapus mellett (6-0). A 65. percben hármas cserét követően (újabb két ifjúsági játékos kapott lehetőséget) Máté adta be a labdát az ötös sarkánál, amelyet Jakab magabiztosan belsővel a kapuba lőtt (7-0). A 75. percben Nitti szöktette Jakabot, aki bepasszolta az üresen álló Máténak, aki a kapuba gurította a labdát (8-0). A 77. percben Nitti szögletét Takács fejeli pattanósan a kapuba (9-0). A 87. percben Mátét buktatták a kapu sarkánál, tizenegyes! A büntetőt Buda higgadtan értékesítette (10-0), majd perceken belül még egyszer betalált (11-0). A mérkőzés után a fiúk babgulyásos csapatbulit tartottak, megünnepelve az eddigi kiváló teljesítményt a szezonban.

Az idényzáróra vasárnap 13.30-kor kerül sor Gyúrón. (kép és szöveg: Komjáthy Bence)