facebook.com/2060blog - infobox: 2060.blog@gmail.com - 2060 TV a youtube.com-on!

2060.blog - Bicske másképp, neked!

Hetet vágva az élre ugrott a bicskei ificsapat: Bicskei TC-Kisláng 7-2 (2-1)

2018. október 31. - ventil66

dscf8473.JPGAz őszi szünetre tekintettel előrehozott hétközi fordulót rendeztek a fejér megyei U19-es labdarúgó bajnokságban. Remek napfényes időben a BTC a Rigó 7 - Schneider 7, Proszammer 7, Glück 8, Pintér 7 - Máté 7, Pásztor 8, Valentics 7, Cserkuti 8 - Jakab 8, Szilágyi 7 összetételben kezdett Ferenczik István sípszavára, míg csereként Katona 6 és Gyuricza 0 kapott lehetőséget. Már az első percben vezetést szerzett a Bicske, amikor egy bal oldalról beívelt szabadrúgás után az ötösről Szilágyi becsúszva kotorta a hálóba a gazdátlanul maradt játékszert (1-0). A 30. percben kislángi kontra végén egy lapos beadást Erdei 6 méterről gurított a kapuba (1-1). Már mindenki a szünetet várta, de Jakab másképpen gondolta a 45+1. percben, jól cselezte magát tisztára és 18 méterről erős félmagas lövéssel bevette a kislángi kaput (2-1). Folytatáshoz kattints! 

Az 55. percben Jakab szögletét Pásztor 7 méterről, senkitől sem zavartatva fejelte a bal alsó sarokba (3-1). A 69. percben kissé potyaízű góllal szépített ismét a vendégcsapat, oldalszabadrúgás után végül Horváthról jutott a labda a bal alsó sarokba úgy, hogy a komplett bicskei védelem elvétette a beadást (3-2). Két perccel később Cserkuti lőtt 16 méterről hatalmas bombagólt, igaz, hogy Szolga mellényúlása is kellett mindehhez (4-2). A finisre jött a bicskei henger! A 81. percben Cserkuti tette le Valenticsnek, ő pedig középről laposan a bal alsó sarokba helyezett (5-2). A 85. percben egy bicskei szöglet után Jakab bikázta rá jó 20 méterről, Pásztor a kapu előterében sarokkal beleszúrt és a meglepett kapus mellett épp hogy átvánszorgott a pettyes a gólvonalon (6-2). A 91. percben Valentics lódult meg a bal szélen, pontos lapos beadását Máté értékesítette sakk-matt helyzetben (7-2).

Figyelembe véve, hogy Máté 2 zúgó felső kapufát is lőtt a mérkőzésen illetve legalább 3-4 további nagy helyzetet is kihagyott a Bicske, teljesen megérdemelten nyertek ilyen arányban is Földes Gábor fiai és szakították le jócskán a bronzérmes helyen álló riválist. Példásan, foggal-körömmel küzdött egymásért is a csapat és ennek meglett a jutalma. A slusszpoén a lefújás után érkezett, ekkor vették tudomásul ujjongva a bicskei játékosok, hogy az eddigi listavezető Sárbogárd 3-3-as döntetlent játszott Lajoskomáromban, így a mai naptól ők állnak aranyérmes pozícióban. Hogy meddig, az szombat délelőtt dől el Móron. További helyszíni fotóinkhoz görgess! 

dscf8451.JPG

dscf8455.JPG

dscf8460.JPG

dscf8478.JPG

dscf8480.JPG

dscf8483.JPG

dscf8484_1.JPG

dscf8490.JPG

dscf8493_1.JPG

dscf8496.JPG

A bejegyzés trackback címe:

https://2060.blog.hu/api/trackback/id/tr914336537

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása