Percekig tartott a csoda, végül érvényesült a papírforma: Bicskei TC-Tárnok 3-10 (1-4)

Grünfelder Attila mesterhármasa és a közel 66 esztendős Nagy György pályára lépése sem hozta meg az újonc csapat első győzelmét!

2018. november 06. - ventil66

dscf8508_2.JPGA 100 %-os Tárnok KSK csapata érkezett a még pont nélküli bicskei öregfiúk csapathoz vendégségbe szombaton kora délután. Sándor József Benedek fiai elszántan készülődtek és megkísérelték a lehetetlent, pontot vagy pontokat rabolni a listavezetőtől. Ebben a korosztályban kétszer 40 perces félidőket játszanak, Bicskén több rutinos, korábbi BTC-játékos is szerepel a csapatban és érdekesség, hogy apa és fia, azaz idősebb és ifjabb Nagy György is pályára lépett együttesünkben, előbbi már közelebb jár a 66. életévéhez, de dícséretes módon játssza be a pályát. Folytatáshoz kattints!

Az 5. percben a Bicske II csapatában is alapember Grünfelder vette le Rafael J. ívelését a tizenegyesnél és egy ütemet kivárva jól gurította el Pécsi mellett (1-0). Kezdtünk bízni a csodában, de az csak percekig tartott, a Tárnok gyorsan lehűtötte a kedélyeket. A 9. percben Ducsai ugrott ki a jobb szélen és Sebján szorításában 5 méterről átemelte Maráczin a játékszert (1-1). A 14. percben Veszeli (1-2), a 22. percben Craciun (1-3), a 27. percben pedig újra Ducsai (1-4) tette magabiztossá a vendégvezetést.

A második félidő igazi gólfesztivált, nem kevesebb, mint 8 gólt hozott. Az 54. percben Tóth (1-5), az 56. percben Ducsai szerzett (1-6) újabb gólt. A 66. percben Rafael Sz. ugratta ki Grünfeldert, aki két védő mellett is elvitte a labdát és 10 méterről okosan perdített a jobb alsó sarokba (2-6). Az ellenállhatatlan Ducsai mesterhármassal (67. 2-7, 70. 2-8, 74. 2-9) mutatta meg, hogy ki az úr a háznál. A 76. percben Grünfelder megszerezte saját maga és csapata harmadik gólját. Kiugrása után 8 méterről magabiztosan vágta a labdát a kapu bal oldalába (3-9). A kegyelemdöfést a 78. percben Fagyal (3-10) adta meg, az eredmény utána már nem változott.

Kissé túlzónak tűnik a gólarány, de a vendégcsapat győzelméhez nem fért kétség, voltak jó periódusai a bicskei csapatnak, de kiütközött a megfelelő erőnlét illetve a taktikai fegyelem hiánya. Bőven van még teendője a gárdával Sándor mesternek. További helyszíni fotóinkhoz görgess!