Erdős a 109. percben szerezte meg első bicskei gólját: Komárom VSE-Bicskei TC 2-1 (2-0)

120 perces mérkőzésen csapott össze az elmúlt idény 4. helyezettje a frissen feljutott újonccal!

2019. július 14. - ventil66

66697902_653793588473226_8233646086766460928_n.jpgA szakvezetők megállapodása alapján kétszer 60 perces felkészülési mérkőzést vívott szombaton délelőtt a komáromi Czibor Zoltán Városi Sporttelepen a Nyugati csoport 4. helyezettje a frissen feljutott Bicskei TC-vel. A csapatok ezúttal is két teljes kerettel álltak fel, a Bicske az első félidőben a Zelizi - Solt, Zsoldos, Molnár, Valentics - Farkas Márk, Dencinger - Cserkuti, Somogyvári, Peinlich - Móri, a második játékrészben pedig a Füstös - Adorján, Sötét, Radó, Madarász - Erdős, Takács - Farkas Máté, Varga, Tornyai - Tóth R. (Pásztor) összetételben állt fel. Folytatáshoz kattints!

Az első pillanatoktól látszott, hogy a Komárom előrébb tart a felkészülésben és rutinos, összeszokott csapatával gyakran a kapujához szegezte az újoncot. A 25. percben egy erősen vitatott bedobás után (pedig a játékvezetőt FIFA-kerettag partjelző is segítette) a vendégvédők nem tudták tartani a hazaiak csatárát, aki 12 méterről higgadtan a jobb alsó sarokba lőtt (1-0). A 49. percben - még mindig az első félidőben - bicskei labdavesztés után a korábban NB I-es Kenesei léphetett ki egyedül középen és 14 méterről Zelizi mellett a bal sarokba helyezett (2-0).

A második félidőben jóval erősebb bicskei focit láthattunk, teljesen egyenrangú ellenfélnek bizonyult a fejér megyei csapat, sőt még a szépítés is összejött. A 109. percben Tornyai indította a Pécsi MFC-től érkezett Erdőst, aki ziccerben nem hibázott, közelről, éles szögből kilőtte a hosszú sarkot (2-1). Több ígéretes helyzet után az egyenlítés már nem sikerült Vukmir Dragan csapatának, de ebben a stádiumban vállalható eredménnyel tért haza a BTC. A csapat szerda estére még igyekszik lekötni egy hazai edzőmérkőzést, de az biztos, hogy szombaton 10.00 órától a fejér megyei II. osztályú bajnok Vajta érkezik a Kerecsendi Kiss Márton utcába. További helyszíni fotóinkhoz görgess!