Fél tucattal folytatta a BTC a felkészülést: Bicskei TC-FC Esztergom 6-0 (4-0)

2020. február 01. - ventil66

84081812_1016609342056778_1130028057608847360_n.jpgEgy hete kezdte meg a felkészülést a Bicskei TC csapata a fejér megyei I. osztályú listavezető Gárdony elleni mérkőzéssel, amely 2-3 (2-1) arányú vereséget hozott Tornyai, Rigó, illetve Tóth (3) góljaival. Azóta újabb kemény hét telt el kiadós edzésekkel és a mai napon a komárom-esztergom megyei pontvadászat 8. helyén álló FC Esztergom csapata érkezett Bicskére. A BTC az I. félidőben a Füstös - Barta, Nagy, Sötét, Madarász - Erdős, Gál - Tornyai, Rigó, Peinlich - Pölöskei összetételben kezdett, míg a II. játékrészben a Zelizi - Erdős, Nagy, Lapos, Valentics - Dencinger, Sárközi - Farkas, Varga, Török - Móri összeállítású alakulat játszott. Nem játszott a tartósan sérült Molnár Viktor és a frissen igazolt Fröhlich Roland, aki hétfőn csatlakozik társaihoz. Alaposan feltolt védelemmel és szívósan küzdött az esztergomi gárda, azonban ezúttal érvényesült az osztálykülönbség. Folytatáshoz kattints!

A 22. percben Peinlich előreívelését Pölöskei fejelte le Rigó elé, aki közelről a hálóba vágta a játékszert (1-0). Három perccel később Peinlich szöglete ezúttal egy vendégvédőről pattant Rigó elé, aki szemfüles módon ezúttal a bal sarokba lőtt (2-0). A 29. percben Peinlcih szögletét az ötösön üresen hagyott Sötét fejelte a jobb sarokba (3-0). A 39. percben Peinlich lapos beadása az elvetődő vendégvédő Molnár lábáról perdült a jobb alsó sarokba (4-0), így a jó formában játszó bicskei baloldali futó négy gólpasszal zárta mai játékát.

A 62. percben a letámadó Farkasról pattant a pettyes Varga elé, aki bal oldalról, 10 méterről magabiztosan lőtte ki a bal alsó sarkot (5-0). A 66. percben Varga ugratta ki Mórit, aki a kapust elfektetve közelről az üres kapuba lőtt (6-0). A hátralévő időben már nem változott az eredmény, sportszerű összecsapáson megérdemelten nyert ilyen arányban is a végig támadó hazai csapat a jól küzdő, ám védekezésben többször hibázó vendégek ellen. Szerdán 14.00 órakor az NB II-es BFC Siófok otthonában folytatja a Bicskei TC a felkészülési mérkőzései sorozatát. További helyszíni fotóinkhoz görgess!