Megszerezték első győzelmüket a bicskei serdülő kézilabdás lányok: Bicskei TC-REAC 16-8 (8-3)

2020. szeptember 22. - ventil66

imgp8070.JPGA Bicskei TC serdülő kézilabdás lányai már nagyon várták az első hazai bajnoki mérkőzésüket, amelyre a Szári Sportcsarnokban került sor az elmúlt hétvégén. A találkozó elején rögtön kezükbe vették az irányítást a hazaiak, az ellenfél budapesti REAC csapata csak 3-0 után szerezte első találatát. A félidő hátralévő részében tovább nőtt a különbség és a magabiztos bicskeiek 8-3-as vezetésével vonultak pihenőre a csapatok. Ehhez az eredményhez jó védekezés és kapusteljesítmény is szükségeltetett. Folytatáshoz kattints!

A II. félidőben is dominálva, sok jó egyéni megoldás született és végül 16-8 arányban nyertek a hazaiak. A sikerrel 50 %-os mérleggel, 1-1 győzelemmel és vereséggel a tabella középmezőnyében várja a folytatást a BTC. A bicskei góllövők Vass Tamara (5), Plank Móna (5), Obolér Alexandra (3), Ferenczi Katica (2) és Németh Eszter voltak. A kapuban nagyon jól védett mindkét hálóőr: Róth Maja és Tóth Bernadett egyaránt. A mérkőzés végén megérdemelten ünnepeltek mesterükkel, Ivicz Miklóssal. További helyszíni fotóinkhoz görgess!