Három perc alatt lőtt három góllal gyorsan döntött a házigazda: Bicskei TC II-Fehérvárcsurgó 5-0 (3-0)

Ingyenes lesz a belépés a vasárnapi NB III-as bajnoki mérkőzésre!

2021. május 01. - ventil66

dscf2613.JPGKevés számú néző előtt, de lezajlott az első 2021. évi, nyíltan látogatható bajnoki labdarúgó mérkőzés Bicskén. Szombaton késő délután a Bicske II. csapata a középmezőnyben tanyázó Fehérvárcsurgó együttesét fogadta és győzte le magabiztosan, továbbra is harcban állva a bronzéremért. Jó hír, hogy hosszú sérülése után első alkalommal léphetett pályára az első csapathpz tartozó Madarász Ádám. A 9. percben Móri bombázott a jobb felső sarokba 17 méterről egy kipattanó labdát (1-0). Egy perc múlva Glück passzolt középre Radovicsnak, aki 11 méterről lőtt a kapuba (2-0). A 12. percben Radovics ballal, 13 méterről félmagasan lőtt a kapu bal oldalába (3-0). Az 59. percben Pásztor beadását ismét Radovics, a kapu torkából fejelte a hálóba (4-0), klasszikus mesterhármast elérve. Folytatáshoz kattints!

A 81. percben Dávid indította remekül a jobb szélen Cserkútit, akinek lapos visszagurítását a visszafutó vendégjátékos, Varga védhetetlenül lőtte saját kapujába (5-0), beállítva ezzel a végeredményt. Hibáival együtt ilyen arányban is megérdemelten nyert a hazai csapat, amely jövő szombaton, május 8-án 17.00 órakor rangadón látja vendégül a 4. helyen álló Csór Truck-Trailer csapatát.

A klubvezetés még a mérkőzés alatt döntött arról, hogy a vasárnapi NB III-as mérkőzésre (Bicskei TC-Ménfőcsanak) ingyenes lesz a belépés a védettségi igazolvánnyal rendelkező nézőknek.