Drámai fordulatok után továbbra is pont nélkül a tartalékcsapat: Bicske II-Sárosd 3-4 (2-1)

2022. szeptember 04. - ventil66

sarosd.jpgRemek labdarúgóidőben két alsóbb régióba tartozó csapat találkozott szombaton délután a fejér megyei I. osztályú bajnokságban Bicskén. A jórészt fiatalokból álló hazai gárdát erősítette ezúttal az NB III-as eltiltását töltő rutinos Sóron Tibor. A két csapat a következő összeállításban szerepelt. Folytatáshoz kattints!

Bicske II: Rigó M. - Bélik (Szarvas), Nagy, Páli, Vicz - Sipos (Szigeti), Borsos (Szabó L.), Kóka, Kovács - Garai (Szabó B.), Sóron. Sárosd: Rigó Á. - Szabó N. Susa, Kónya, Újvári - Varga (Szabó E.), Vida (Schnierer), Hushegyi, Meszlényi (Szekeres) - Reicheld (Lakakisz), Majláth (Mekota). A 9. percben Varga keverte meg a hazai védelmet, kereszbe cselezgetett, majd kissé balról, 18 méterről a hosszú sarokba lőtt (0-1). A 41. percben a vendégek kapukirúgását Sóron szerezte meg, aztán néhány lépés után 26 méterről nagy gólt lőtt a kapu jobb felső sarkába (1-1). A középkezdést követően gyorsan a vezetést is megszerezte a hazai csapat, Sóron egy jó csel után Sipost szöktette, aki betört a 16-oson belülre és 12 méterről a kapu jobb oldalába lőtt (2-1).

Az 56. percben Varga bal oldali szögletét Mekota visszafejelte, Kónya pedig pár lépésről, fejjel kipúpozta a hálót -(2-2). A 60. percben a hazai védők Meszlényit szerelték, de a játékvezető szabálytalanságot látott, a megítélt büntetőt Majláth higgadtan értékesítette, a bal sarokba helyezve a játékszert (2-3). A 85. percben ismét Varga kevergetett a jobb oldalon, az alapvonalról vissza passzolt Schnierernek, aki 7 méterről a kapuba gurított (2-4). A hosszabbítás második percében egy előre vágott labdával Sóron kilépett a védők közül és magabiztosan 12 méterről a jobb sarokba helyezett (3-4).

Összességében közepes színvonalú találkozón a Bicske II. nem tudta hozni saját tudását, rengeteg labdavesztés és pontatlan átadás jellemezte a játékát. Védekezési hibáit jelzi a 4 kapott gól, az egyetlen pozitívum, hogy az első két góltalan bajnoki után legalább a góltermés beindult. (tudósított: Venczel József, címlapfotó: Komjáthy Péter)