Igazságos döntetlennel zárult a kiesési helyosztó: Bicske II-Csór Truck Trailer 0-0

2022. november 26. - ventil66

dscf7948.JPGMásodik csapatunk a Rigó - Nyúl, Kámán, Lencsés (Bélik B.), Vicz - Pekowski, Kincses, Németh - Savanya (Nagy), Szokolay (Kovács B.), Babály (Kóka) összeállításban szerepelt a vendégek ellen. Már a 10. percben megzörgette Németh a hálót, sajnos leshelyzetből. A 23. percben Pécsi 20 méteres szabadrúgását védte Rigó. Három perccel később Németh indította Kincsest, ő Savanya elé tálalt, de a 16-osról leadott lövés elkerülte a kaput. A 31. percben Németh bal oldali sarokrúgása után Szokolay a 16-os közeléből mellé trafált. A 40. percben Savanya átadása után Németh 16 méterről, ballal lőtt mellé. A következő percben nagyot hibáztak a vendégvédők és a kapus, a labda Babály elé került, megcélozta az üres kaput mintegy 40 méterről, de a visszaérő kapus nagy bravúrral javította ki a hibáját. Folytatáshoz kattints!

A 49. percben Babály 18 méteres külsőzése kerülte el a vendégkaput. Az 56. percben Kincses a bal oldalról, 12 méterről lőtt kapura, a kapusról kipattanót Németh leshelyzetből gurította a kapuba, a bíró természetesen nem adta meg a gólt. A 68. percben hibáztak a hazai védők, Budai 35-40 méterről emelt az üresen maradt kapu fölé. A 75. percben Budai óriási ziccerét Rigó nagy nagy vetődéssel mentette, ezután egy nagy erejű vendéglövés a léc alsó lapjáról pattant a gól vonal elé. A lefújás előtt még Báles A. lőtt kapura, Rigó azonban biztos kézzel mentett. Igazságosnak mondható a pont osztozkodás, ám ezzel az eredménnyel egyik csapat sem lehet maradéktalanul boldog. (tudósított: Venczel József, kép: Komjáthy Péter) További helyszíni fotóinkhoz görgess!