Rosszul sikerült főpróba, bízunk az előadás sikerében: Vértesszőlős-Bicskei TC 5-3 (1-1)

Csapatunk március 1-én vasárnap 14.30-kor Mezőfalván kezdi meg tavaszi menetelését!

2015. február 22. - ventil66

p1840321.JPGCsapatunk szombaton délután ideális labdarúgó időben játszotta utolsó felkészülési mérkőzését Tatabányán. Szoros első félidő után végül biztos győzelmet arattak a hazaiak. Íme a részletek.

Vértesszőlős-Bicskei TC 5-3 (1-1). A következő összeállításban kezdtünk:  Zabos Cs.- Komáromi, Máté, Szabó B., Vincze P. - Németh Zs., Megyesi, Radics Á., Carvalho Adilson – Oláh A., Vörös Z.

4. perc: A hazaiak kapusa a 16-osra kijön és szerel, a védőhöz passzolt labdába Vörös beleér, amely Megyesihez kerül, aki mintegy 18 méterről az árván maradt kapuba lő (0-1).

13.perc: Megyesi remekül ugratta ki Vöröst, aki gólt lőtt, de les címén érvénytelen a gól.

20.perc: Egy szabadrúgás után 18 méterre az ellenfél kapujától a bal lábra felkínált játékszert Megyesi 10 cm-el a jobb alsó sarok mellé lőtte.

23.perc: Egy 20 méterről leadott lövést Zabos Csaba bravúros védéssel a jobb felső sarokból tornázta ki.

28.perc: Egy jobb oldali hazai beadásról két csatár is hajszállal maradt le.

45.perc: Jobb oldalról mintegy, 30 méterre Zabos kapujától a ballal becsavart labda szinte érintetlenül jutott a hosszúba (1-1). Ezután már középkezdésre sem volt idő az első játékrészben. Folytatáshoz és a fotógalériához kattints!

48. perc: Egy hosszú indítás után a hazai csatár mellett Máté Dávid asszisztált, Zabos a ziccerben lévő hazai játékos lövését nagy bravúrral kinyomta, sajnos éppen az érkező támadó elé, aki kihasználta a helyzetet és mintegy 8 méterről az üres kapuba passzolt (2-1).

54. perc: Megyesi remek labdával indította Vöröst, aki már a kapussal állt szemben, de óriási ziccerben csatárunk a kapus hasát találta telibe.

55. perc: Az alapvonaltól mintegy 35 méterre, az oldalvonal mellől Radics hosszú beívelését Megyesi mellel maga elé tette majd két védőt elfektetett és 17 méterről jobbal behelyezte labdát a bal alsó sarokba (2-2).

59. perc: Balról ívelődött be a labda a hosszú sarok irányába, Zabos bent ragadt, a hazai támadó még az alapvonal előtt megszerezte és a visszagurított labdát a hazai csatár Máté mellett a rövidbe helyezte (3-2)

65. perc: Cseréltünk, Zabost Peinlich, Oláh Andrást Oláh Kálmán és Vinczét Horváth Péter váltotta.

69. perc: A lestaktikánk rövidzárlata miatt az egész védelem állva maradt így a kiugró hazai csatár könnyen tudta kihasználni ziccerét. (4-2)

72. perc: Peinlich a ziccerben lévő játékos átemelését védte bravúrral.

74. perc: Oláh K. lövése, alig szállt mellé.

75. perc: Megyesi lövése a bal alsó sarok mellett gurult el néhány centiméterrel.

76. perc: Egy hosszú kapus indítás után a hazai csatár egy az egyben vitte kapusunkra a labdát és szerzett újabb gólt (5-2).

84. perc: Megyesi újabb lövését védte remek vetődéssel a hazaiak kapusa.

85. perc: Carvalho az ötösön belülről az oldalhálóba lőtt.

87. perc: Vörös már csak a kapussal állt szembe, de sikerült újból telibe találnia a hálóőrt.

88. perc: Előbb Megyesi mellé, majd Komáromi biztató helyzetben lőtt fölé.

89. perc: Oláh Kálmán a kapus által kitenyerelt labdát a közelében álló védőn átemelte, majd nagy ívben azt a kapuba emelte. (5-3)

Megyesi László megbízott játékos edző nyilatkozata (Gyimesi László vezető edző hivatalos elfoglaltsága miatt nem volt jelen): "Remek időben, első osztályú pályán ez a mérkőzés is jól szolgálta a felkészülést. A mérkőzés részleteit a hét első edzése előtt kielemezzük Gyimesi Lászlóval vezető edzővel és nagyon bízom a jó tavaszi kezdésben."

Találkozunk március 1-én vasárnap 14.30-kor Mezőfalván! (tudósított: Nagy György)