Csillagos ötös! Szuperjátékkal húzták be újabb rangadójukat az ifik: Bicskei TC-LMSK Cobra Sport Lepsény 3-0 (1-0)

5/5, azaz 100 %-os tavaszi mérleg, a ma születésnapos Jónás Gyula vezető góllal ünnepelt!

2018. március 31. - ventil66

btcu19_180331.jpgSzenzációs mérkőzésen, határtalan küzdőképeséggel és jó játékkal rukkolt elő a 4-ik helyre a BTC U19-es csapata szombaton délelőtt a lepsényi fiatalok ellen és már csak 2 pont választja el az ezüstérmes pozíciótól. Földes Gábor edző ezúttal a Peinlich D. 8 - Schneider 7, Glück 8, Klinger 8, Fekete 7 - Györök 6, Jónás 7, Harangozó 8, Kiss 6 - Rémai 8, Fehér 7 összetételű kezdőt küldte pályára, míg csereként Pál 7, Lakatos 6 és Katona 6 kapott lehetőséget. A csapat még azt is elbírta, hogy eltiltások miatt hiányzott Cserkuti és Jakab D., valamint Harangozóra a vasárnapi felnőtt csapatbeli kerettagsága miatt csak az első félidőben lehetett számítani.

A 32. percben Harangozó ívelt fel egy szabadrúgást, az ötösön jól pattant fel a labda egy védő közreműködésével és a szombaton születésnapos Jónás fordulásból a kapu jobb oldalába vágta a labdát (1-0). Az 57. percben Glück kiugratását Rémai futtából 10 méterről lőtte a bal felső sarokba (2-0). A 80. percben Fehér adta meg a kegyelemdöfést az ellenfélnek: Klinger parádés indítását 7 méterről a vetődő kapus felett lőtte a kapu közepébe (3-0). Folytatáshoz kattints!

A végig jó iramú, küzdelmes találkozón ilyen arányban is megérdemelten nyertek a bicskei fiatalok a tabellán - a forduló előtt még - előttük álló LMSK ellen, minden csapatrészükben jobbak voltak. A kapuban Peinlich D. mindent megfogott (amit nem, abban besegített egy alkalommal a felső léc, a védelem svájci reteszként működött végig, a középpálya a brillírozó Harangozóval, majd nélküle is dominált, a gólok pedig a legjobbkor jöttek. Sikerüket az sem csökkenti, hogy két vendégjátékos is sérülés miatt idő előtt lejött, hiszen a második félidőben már három standard hazai labdarúgó sem volt pályán. Csak így tovább! Április 7-én szombaton 10.00 órától újabb rangadó következik, amikor a 2-ik helyezett Mór előzésére nyílik lehetőség.