Kiütéses sikerrel hangoltak az ifirangadóra: Bicskei TC-Dég 7-1 (4-0)

Szerdán 18.00 órától BTC-Felcsút "El Clásico" az éremcsata jegyében!

2018. május 14. - ventil66

btcu19_180331_1.jpgTovábbra is veretlen a Földes Gábor által dirigált bicskei U19-es csapat tavasszal! Szombaton délelőtt ezúttal a sereghajtó Dég csapata érkezett a Peinlich D. - Schneider, Glück, Klinger, Fekete - Györök, Harangozó, Jónás, Cserkuti - Fehér, Jakab (csere: Czipóth, Kiss, Katona, Erős, Pál) összetételű Bicskéhez. Gyorsan dűlőre vitték a házigazdák, Harangozó a 6. percben 26 méterről bombázott a jobb felsőbe (1-0), 3 perccel később pedig Jónás passzából lőtt 8-ról a jobb alsóba (2-0). A gólgyártást Cserkuti folytatta a 18. percben 19 méterről eleresztett bal alsó sarkos csavart lövésével (3-0), majd Harangozó a 33-ikban Klinger szöglete után továbbította a játékszert közelről a hálóba (4-0). Folytatáshoz kattints!

A második félidőben a 65. percben Cserkuti lőtt újabb gólt Klinger átadásából (5-0), a 78. percben pedig a debütáló Erős 8 méterről lőtte ki a hosszú alsó sarkot (6-0). A 87. percben esett szépítő dégi gól (6-1) után Erős állította be a végeredményt egy újabb Klinger-előreívelés után leheletfinom külsőzéssel (7-1). Önbizalomnövelő siker volt, ezt a Bicskét nehéz mostanában megállítani és a szerdai Felcsút elleni rangadó győztese joggal jelentkezhet be az érmes helyezésért. CSAK A BICSKE!