Felemás szereplés a vasárnapi kézilabda kettős mérkőzésen!

A BTC-lányok kiütéssel győztek, a fiúk vereséget szenvedtek

2014. november 17. - ventil66

Handball_the_ball.jpgEzen a hétvégén a Bicskei TC női kézilabda csapata a Soponya SE női csapatát fogadta. A kiegyensúlyozott védekezésnek, a kiváló kapusteljesítményeknek és a magabiztos támadásnak köszönhetően a lányok főlényes győzelmet arattak a soponyai lányok ellen, így újabb 2 pontot zsebeltek be. Az első félidőben nagyon koncentrált védekezéssel segítették a lányok a kapusokat, ennek eredménye, hogy csupán 1 büntető és 1 akció gólt kaptunk 30 perc alatt. A támadásaink is jó lendülettel zajlottak. Volt néhány labdakezelési hibánk ugyan, melyből az ellenfél kontrajátékkal jutott gólhelyzetig, de a fegyelmezett védekezés ilyenkor is remekül működött, mellyel a könnyű góloktól fosztottuk meg a soponyai lányokat.

A második fèlidőben szintèn szép munkát végeztek a lányok. A magabiztos győzelmi kilátások ugyan több hibát eredményeztek, de még így is javítottunk a gólkülönbségen.

Bicskei TC-Soponya 27-10 (13-2). Összességében elmondható, hogy megérdemelt, könnyű győzelemmel zárult a találkozó egy sportszerű mérkőzésen.

Bicskei TC: Szalma K. 4, Boros B. 6, Bolba K. 2, Lődi D. 3., Szöllősi E. 1, Balogh K. 7, Szalma A. 4, Landszmann R., Horváth G., Tordainé Varga I. (kapus), Szűcs J. (kapus)

Soponya: Farkas E.5, Szolga Péterné 2, Márkus K.1, Nagy D. 1, Vargáné Kipli E. 1, Kovács R., Szűcs E., Baloghné Szabó Zs., Balogh D., Berkes Istvánné, Jádi Tiborné, Szolgáné Domján E.

Az elmúlt szezonban gyakran és most is létszámhiánnyal küzdöttünk. Ezért szeretettel látjuk a kézilabdázni vágyó lányokat, asszonyokat. Edzéseink kedden 18.30-tól, pénteken 18.00-tól vannak a szári csarnokban. Következő mérkőzésünk ismét itthon lesz, a bajnokságot kiemelkedően vezető, veretlen tavalyi bajnok Seregélyes csapata ellen. A mérkőzés a szàri sportcsarnokban lesz november 23-án vasárnap 16.00 órai kezdettel. Mindenkit szeretettel várunk! CSAK A BICSKE! (Tudósított: Tordainé Varga Ildikó)

A fiúknak a hétvége nem úgy sikerült mint a lányoknak. Az Alsóörsi SE csapata ellen 13-25-re elvesztettük a mérkőzést. Az első félidőben egyik oldalról sem született sok gól, ekkor még méregette a két csapat egymást. A félidő 7-9 re végződött. Úgy tűnt tartani tudjuk magunkat az ellenféllel szemben, ám a fiatalokból álló csapat a második félidő második felétől (47. perc) lerohanta csapatunkat. A mérkőzésen különösebb atrocitás nem történt, bár olykor nagyon agresszíven játszó fiatalokat 4 alkalommal két perces büntetéssel jutalmazták a játékvezetők. Csapatunk két sárgalappal lett mindössze gazdagabb.

Bicskei TC-Alsóörsi SE 13-25 (7-9) (Tudósított: Zsidai Zsolt)