Női kézilabda csapatunknak nem sikerült meglepni a bajnoki címvédőt!

Bicskei TC-Seregélyes 23-31 (13-15)

2014. november 24. - ventil66

P1680578.JPGVasárnap délután a Bicske TC női kézilabda csapata a Seregélyes PDSE női csapatát fogadta. Ellenfelünk a veretlen, minden mérkőzését nagy gólkülönbséggel megnyerő tavalyi bajnok volt, aki ezúttal is hozta a papírformát.

Az első félidőben viszonylag jól tartottuk magunkat, így a félidőben 2 gólos hátránnyal, 13-15-ös eredménnyel mentünk pihenőre. A kiegyensúlyozottabb első félidei játékot egy gyengébb második félidő követte, ahol a seregélyesi lányok is magasabb fokozatba kapcsoltak, tovább növelve előnyüket, így elvitték a 2 pontot.

Végeredmény: Bicskei TC-Seregélyes 23-31 (13-15). A mérkőzés egészére elmondható, hogy rengeteg hibával játszottunk mind támadásban, mind védekezésben. Sajnos most a kapusteljesítmény sem volt meghatározó. Mindezek ellenére úgy gondolom, hogy egy ilyen egységes, kimagasló játékerőt képviselő csapattól kikapni nem szégyen, a hibák kijavíthatók.

Bicskei TC: Szűcs Judit (kapus), Szalma Krisztina 3 gól, Boros Bernadett 3 gól, Bolba Katalin, Tordainé Varga Ildikó (kapus), Lődi Dalma 1 gól, Szöllősi Eszter, Balogh Katain 10 gól, Landszmann Réka 1 gól, Szalma Adrienn 5 gól

Seregélyes: Vizi Melinda 1 gól, Kovács Nóra 5 gól, Kasó Boglárka 5 gól, Gosztola Petra 6 gól, Csepregi Andrea 5 gól, Nagy Alexandra 1 gól, Kiss Henrietta 8 gól, Kerék Gabriella (kapus)

Következő mérkőzésünk (egyben az őszi szezon utolsó fordulója) jövő vasárnap, november 30-án 12.00 órától lesz idegenben, az Aba csapata ellen. (Tudósított: Tordainé Varga Ildikó)