6 gólos sikerrel kezdték a tavaszt a bicskei kézilabdás lányok! Bicskei TC-Martonvásár 30-24 (15-12)

Két tökéletesen egyforma félidőt láthattunk Száron!

2015. március 25. - ventil66

p1650469.JPGA Bicske TC női kézilabda csapata a tavaszi forduló első hétvégéjén a Martonvásár KSE női csapatát fogadta. A kezdő sípszó elhangzása után mindkét csapat teljes erő bedobással kezdett játszani. 5-3-ig ez a küzdelem mindig bicskei előnnyel bírt, akkor támadt egy kis zavar, gyors martoni két góllal 5-5- re módosult az eredmény. Ezután Kuzma Norbert edző időt kért és rendezte a bicskei lányokat mind támadásban, mind védekezésben. Visszavettük a vezetést, a félidei pihenőre 15-12-es eredménnyel mentünk.

A szünetben rendeztük soraink, és a második félidőre magabiztosabban álltunk pályára, így végig vezetve nyertük a találkozót. A végeredmény 30-24 lett. A mérkőzésről elmondható, hogy érződött a szezon kezdeti hangulat, akadtak hibák is, de mindenki megpróbálta kihozni magából a maximumot. A mérkőzést megérdemelten nyertük egy sportszerű ellenféllel szemben. A mérkőzésre kilátogatók (mindkét fél részéről) büszkék lehetnek csapatukra, egy igen jó mérkőzést láthattak.

Bicskei TC: Tordainé Varga Ildikó (kapus), Szűcs Judit (kapus), Klupács Anikó, Szalma Krisztina 4 gól, Pordán Adrienn 1 gól, Boros Bernadett 8 gól, Horváth Gabriella 3 gól, Balogh Katalin 9 gól, Szöllősi Eszter, Landszman Réka 3 gól, Lődi Dalma 2 gól

Martonvásár: Nagy Lívia, Mihovics Pálma, Németh Tünde, Balogh Petra 2 gól, Józsa Dóra 7 gól, Sinka Brigitta 2 gól, Sarkadi Ibolya, Molnár Ágnes 1 gól, Záborszki Helga 1 gól, Koller Rebeka Emese 2 gól, Mile Viktória, Adácsi Franciska 8 gól, Láposi Viktória 1 gól.

Következő mérkőzésünk a rácalmási lányok ellen lesz március 28-án szombaton 15.00 órától, szintén itthon (szári sportcsarnok). A mérkőzésre kilátogatók dupla kézilabda élményt kaphatnak, hiszen fiú csapatunk a női meccs után játszik 17.00 órától. Szurkolásotokra feltétlen számítunk! CSAK A BICSKE! (tudósított: Tordainé Varga Ildikó)