facebook.com/2060blog - infobox: 2060.blog@gmail.com - 2060 TV a youtube.com-on!

2060.blog - Bicske másképp, neked!

A legfrissebb SPAR-álláslehetőségek bicskeieknek és környékbelieknek!

2015. április 07. - ventil66

udvozoljuk_a_sparnal_1.jpgA SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 24 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

Felvételre keresünk a bicskei Logisztikai Központunkba: áru-összekészítőket és raktári munkásokat.

Amit kínálunk: • bejelentett hosszú távú munkalehetőség • kulturált munkakörülmények, modern eszközök • rendszeres tanulási, képzési lehetőség • ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvány) megszerzésére lehetőség biztosítása • alapbér + teljesítményarányos fizetés • Erzsébet utalvány • műszakpótlékok (délutáni, éjszakai, hétvégi) • ingyenes munkába járás céges autóbusszal az alábbi településekről: Felcsút, Alcsútdoboz, Vértesacsa, Lovasberény, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Bicske Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Szár, Szárliget • előrelépési lehetőség

Feladata: • Termékek megadott lista alapján történő összekészítése • Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés • A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása

Az ideális jelölt: • min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezik • 18. életévet betöltötte • felelősségteljes munkavégzés jellemzi • fizikailag terhelhető • büntetlen előéletű • előny: targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezik.

Jelentkezés online ITT, telefonos kapcsolat: Takácsné Erzsébet Tel: 06-20/823-7926. További állás ajánlathoz kattints!

Bicskei Logisztikai Központunkba keresünk felvételre: belföldi gépjárművezetőket.

Feladatok: • tehergépkocsi áruval való meg illetve lerakása • üzletek részére az áru kiszállítása • üzletekből göngyöleg és visszáru szállítása • menetokmányok, tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv pontos vezetése • áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok pontos és szabályszerű kezelése

Elvárások: • gépjármű-vezetői képesítési igazolvány • C, E kategóriás jogosítvány • digitális gépjárművezetői kártya • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat • könnyűgép-kezelői jogosítvány • rugalmasság, terhelhetőség • büntetlen előélet • előny: forgózsámolyos pótkocsival szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk: • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség • Változatos kihívásokkal teli munkakör • Dinamikus csapat • Versenyképes jövedelem, Bicskén a vidéki kollégáink részére szállást biztosítunk!

Jelentkezés online ITT, telefonos kapcsolat: Oláh Krisztina, tel.: 06/20 823 8352.

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása