Brutális bajnok Bicskén: Bicskei TC-Iváncsa 0-4 (0-1)

Már csak halvány matematikai esély maradt az első osztályban maradásra!

2015. május 10. - ventil66

dsc_0077.jpgA már bajnok Iváncsa látogatott vasárnap délután Bicskére, csapatunknak kizárólag a győzelem adhatott volna némi reményt a bent maradásra, amelynek esélye a találkozó után már tényleg csak abszurd matematikai alapokon maradt meg.

A 10. percben a vendég balogh 5 méteres rövid sarkos lövését zabos védte. A 13. percben Aradi már nem hibázott és mindössze két méterről bekotorta a bajnokcsapat vezető gólját (0-1). A 27. percben ismét Balogh jeleskedett, kisodródott helyzetből 4 méterről csak centikkel lőtt a kapu mellé. A 35. percig kellett várni az első komolyabb bicskei helyzetig. Németh Zsolt kényszerítőzött jól Radiccsal, s lövését Vörös kapus bravúrral hárította. A 38. percben Nagy 16 méterről méterekkel trafált fölé. A 43. percben sajnos megfogyatkozott amúgy is igen tartalékos csapatunk, miután Altorjay játékvezető a magáról megfeledkező, kakaskodó Radicsot piros lappal kiállította. Eközben a lelátón is kisebb szurkolói csetepaté (szerencsére csak szóban) alakult ki, miután a levonuló bicskei labdarúgót minősíthetetlen hangnemben szidta néhány vendég "szurkoló". A félidő utolsó előtti percére még egy izgalom maradt, Oláh András lövését bravúrral hárította  a vendégkapus. A második félidőhöz, a többi eredményhez, bajnoki tabellához és helyszíni fotóinkhoz kattints!

Az 52. percben a lesről meginduló iváncsai Balogh beadása után Kamocsa emelgetett az ötösünkön majd a meglepett Zabos mellett a hálóba lőtt (0-2). Alig 4 perccel később Balogh már a harmadik vendéggólt szerezte, ezúttal 15 méterről perdített a hálónkba (0-3). Az 58. percben Jelinek lövését védte a kapus, a 60-ikban Balogh 30 méteres szabadrúgását Zabos bravúrral tolta fölé. A 70. percben újra a sokat mozgó, nagy játékkedvvel játszó Balogh lőtt, ezúttal 25-ről, Zabos magabiztosan védett. A 73. percben Schäffer lövését tolta szögletre Zabos, egy perccel később azonban már ő is tehetetlen volt, amikor Balogh fordulásból szerezte csapata negyedik, saját maga második találatát (0-4). Balogh nemcsak gólszerzésben jeleskedett, hanem jókora mészárlást rendezett büntetlenül a hajrában! A 85. percben brutális ütését-könyöklését követően a számos bravúrt bemutató Zabost le kellett cserélni a homlokán (cikkünk végén fotón is látható!) és nyakán keletkezett sérülései miatt, utóbb kórházba is kellett szállítani, de a legfrissebb híreink szerint már jobban van. Tettéért még csak lapot sem kapott, így igen paprikás hangulatban zárult az eredmény alapján egyébként simának tűnő bajnoki mérkőzés.

Mint írtuk, már csak a matematikai esély maradt a bent maradásra, azaz mind a négy hátra lévő bajnokinkat meg kell nyernünk, míg a 14-ik helyezett Mezőfalvának mind a négy meccsét el kell veszítenie.  Bármelyik feltétel hibádzik, kiestünk!

Következő találkozónk egy hét múlva, május 17-én idegenben a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő ellen lesz 17.00 órai kezdettel. Íme a forduló további eredményei és aktuális tabellája valamint helyszíni fotóink. (tudósított: Márton Imre)tabella150510.jpg