Utolsó perces góllal zakatol tovább a bicskei focivonat: Bicskei TC-Polgárdi VSE 2-1 (0-1)

Fiatal csapatunk jól hajrázott és már nem áll kieső helyen!

2015. szeptember 14. - ventil66

p1920509_1.JPGAz elmúlt heti tordasi döntetlen jó alapot adott az optimizmusra és Nyigri Richárd vezető edző csapata ki más ellen vonulhatott volna leginkább győzelmi esélyekkel a pályára, mint a bajnokságot gyengén, egy győzelemmel és négy vereséggel kezdő Polgárdi VSE ellen.

Bicskei TC-Polgárdi VSE 2-1 (0-1)

BTC: Bognár 6 - Szarvas 6, Máté 6, Bencze 7, Molnár 6 - Oláh 6, Németh 6, Vincze 6 - Sólyom 6, Bajrami 6, Vörös 7. Csere: Kovács 6. Edző: Nyigri Richárd.

A vendégcsapat súlyos sérülés miatt már a 11. percben cserélni kényszerült, ez azonban a bicskei csapatot zavarta meg jobban. A 19. percben megszerezte a vezetést a Polgárdi, egy kapunk előtt pattogó labdára Kosztolányi csapott le a leggyorsabban és a hálóba helyezett (0-1). A szünetig már nem változott a helyzet.

A második félidőben egy más szellemiségű BTC lépett pályára, ami gyorsan megmutatkozott az eredményességben is. A szünetben csereként beállt Kovács Attila az 57. percben jó ütemben lépett ki és a kapus mellett a hálóba helyezett (1-1). Ezt követően időnként nyomasztó mezőnyfölényünk ellenére sem változott sokáig a helyzet, azonban a legjobbkor sikerült bevinni a győztes találatot. A 90. percben a tizenhatos bal sarkánál jutottunk szabadrúgáshoz, amelyet Vörös Zoltán parádés mozdulattal helyezett a kapu jobb sarkába (2-1). Euforikus hangulatban és persze az első idei bicskei győzelemmel zárult a mérkőzés. Csak így tovább fiúk!

Folytatás jövő szombaton 16.00 órakor az éllovas Velence otthonában - immáron lelki teher nélkül, felszabadultan. Nyigri Richárd vezető edző nyilatkozatához kattints!

dscf1812_1.JPGNyigri Richárd vezető edző így értékelte a találkozót: "Átaludtuk az első félidőt, a múlt hetihez képest jóval gyengébb játékot produkáltunk. A szünetben sikerült rendezni a sorokat és a folytatásban jóval többet birtokoltuk a labdát, szinte végig támadtuk a második félidőt. Szerencsésnek nem mondanám a győzelmet még az utolsó perces gól ellenére sem, mert több helyzetünk volt, játékunkban végig benne volt a gól és küzdőszellemben, akarati tényezőben felülmúltuk ellenfelünket."