Két tizenegyest és egy kiállítást ítéltek ifjúsági csapatunk ellen: Velence-Bicskei TC 3-1 (0-1)

A téves bírói ítéletek ellenére 50 percig vezettünk, a vége sima lett!

2015. szeptember 19. - ventil66

dscf3312.JPGAlaposan megtréfálta csapatunkat a házigazda Velence FQL System csapata, hiszen a szombati rendezési időpont eleve gondot okozott több hétvégén is dolgozó játékosunknak, de a 12.00 órai ifjúsági és a 16.00 órai felnőtt kezdés még inkább alaposabb szervező munkára ösztökélte Nagy György technikai vezetőt. Csapatbuszunk emiatt néhány óra alatt háromszor is kénytelen volt megtenni a Bicske-Velence-Bicske távot.

A mérkőzést kimondottan jól kezdték Sándor József Benedek fiai, kiegyenlített küzdelem után tizenegyeshez jutott a házigazda, Szűcs Szabolcs azonban parádés védéssel hárította a büntetőt. A 30. percben Komjáthy Bence kissé hosszú gólpasszát óriási sprinttel elérte Fehér János és jól tolta meg a vetődő kapus mellett, aki így őt buktatta, ez is tizenegyes! A sértett magabiztosan értékesítette, így 1-0-ás vezetéssel következett a szünet.

A második félidőben sajnos nagyon gyorsan összeomlott mindaz, amit az elsőben felépítettünk. Tóth III. játékvezető sípja maradt egy védőnk elleni faultnál, az azt követő mozdulatot azonban már szabálytalannak ítélte, ezért újabb büntetőt ítélt ellenünk. Palóc már jobban célzott (1-1), majd az 54. percben Kovács kihasználta zavarodottságunkat közeli lövésével (2-1). A 66. percben Bognár Sándor megkapta második sárgája után a pirosat és mehetett zuhanyozni. Innentől már kidomborodott a velenceiek fölénye és Palóc a 88. percben már csak a kegyelemdöfést adta meg (3-1).

Kár érte, mert megint egy nyerhető mérkőzést veszítettünk el, amit higgadtabb fejjel, kicsit nagyobb létszámmal és heti edzésmunkával hozni lehetett volna. További helyszíni fotóinkhoz kattints!