Van még javítanivaló a játékon - figyelmetlen hajrával: Bicskei TC-Szár KSE 4-3 (2-0)

2016. február 10. - ventil66

dscf6814.JPGElnöki vizit (a kép közepén Tessely Zoltán országgyűlési képviselő szurkol a kispadon, jobbján sapkában Raffai Rudolf vezető edző, balján szintén sapkában Bognár György szakmai tanácsadó) tette különlegessé a Bicskei TC kedd esti felkészülési mérkőzését a Szár KSE ellen. A felcsúti műfüvön Jakab Zoltán sípszavára és helyenként viharos szélben estek egymásnak a csapatok. A BTC meglehetősen hosszú kispaddal állt ki, mindössze a kézsérüléssel bajlódó Szarvas Péter hiányzott, ám a jövő héttől már ős is elkezdheti az edzéseket.

A krónika kedvéért az 1. percben Varga Zoltán egy védelmi megingást kihasználva szerzett szemfüles gólt (1-0), amit a 29. percben Móri Tamás toldott meg (2-0). Felejthető első félidő után a másodikban az 50. percben Móri megszerezte a meccs gólját jól eltalált távoli kapáslövésével (3-0), öt perccel később a szári Haász szépített (3-1).

A 63. percben Móri mesterhármassá alakította egyéni teljesítményét, miután a fellökéséért jogosan megítélt büntetőt magabiztosan értékesítette (4-1). A biztos előny tudatában Raffai mester csaknem minden játékosnak lehetőséget adott, s ezt a vendégcsapat ügyesen ki is használta, hiszen a 88. percben Fenyvesi (4-2) majd a 90. percben Boros szépíteni tudott az eredményen (4-3).

Elemzés helyett álljon itt Raffai Rudolf vezető edző véleménye: "A szél által is támogatva igen gyenge, lagymatag első félidőt produkáltak a fiúk. A második félidőben feljavultunk, számos pozitív jelet láttam a csapatjátékban, de még messze vagyunk a csúcsformától. Egyénileg a jól védő Milinte mellett Móri és Varga játékát emelném ki. Csütörtökön felcsúti edzéssel, pénteken pedig a Mányi TK elleni csákvári edzőmérkőzéssel folytatjuk a felkészülést". További helyszíni fotóinkhoz kattints!