Gólszüret, egy híján 20 bicskei találat az etyeki puttonyban: Bicskei TC-Etyek 19-2 (7-1)

2016. február 17. - ventil66

img_20160216_203031.jpgA megyei második osztályban 11-ik helyen telelő Etyek csapatát fogadták a bicskei fiúk kedden este a felcsúti műfüves edzőpályán. A végig szakadó esőben lejátszott találkozón Raffai Rudolf vezető edző mind a 18 játékosának bőséges játéklehetőséget tudott adni, miután már az első 45 percben eldőlt a meccs kimenetele.

A nem is olyan régi időkben igazi rangadónak, járási "El Clásico"-nak számító párharc első perceiben nekiestünk ellenfelünknek és a 4 gólt szerző Varga Zoltán vezetésével felőröltük ellenállásukat. Örvendetes, hogy a cseresorunk az egyaránt 2-2 gólt szerző Vincze Péter és Oláh András révén is hozzá tudott tenni a mérkőzéshez, különösen utóbbi frissességét és gyorsaságát kihasználva. Érdekesség, hogy az egyik etyeki szépítő gólt a korábban csapatunkban gólkirályi címet szerző Barta Péter szerezte.

Bicskei TC-Etyek 19-2 (7-1)  Vezette: Jakab Zoltán

BTC: Milinte - Máté, Csendes, Máj, Köntös - Sötét - Meggyes, Varga, Móri - Kummer, Németh. Csere: Vincze, Moravecz T., Moravecz B., Antoni, Jaklin, Bencze, Oláh. Edző: Raffai Rudolf.

Gólszerzők: Varga (5.), Németh (13.), Meggyes (11-esből, 21.), Németh (32.), Móri (33.), Móri (38.), Barta (44.), Meggyes (45.), Csendes (46.), Meggyes (47.), Varga (48.), Móri (50.), Varga (58.), Vincze (63.), Sötét (64.), Oláh (68.), Konczi (77.), Oláh (81.), Vincze (82.), Varga (85.), Sötét (86.).

Folytatás és egyben bajnoki főpróba szombaton 11.00 órakor Tordason! Csak a Bicske! További helyszíni fotóinkhoz kattints!