Összeesett a díjkiosztó után a győztes gólt szerző bicskei utánpótlás labdarúgó!

Szerencsére nincs nagy baj, gyorsan érkezett a segítség több irányból is!

2016. február 19. - ventil66

gyerekfoci-torna_mj-039.jpgNem igazán szerencsés időpontban került sor a második, futsal szabályok szerint megrendezett torna az U11 és U13-as korosztályoknak. Részben a vasárnap kora délután, és ami a nagyobb baj,az influenza szezon kellős közepén. A lebonyolítás rendje megegyezett a korábbival,azaz két helyszínen,két hármas csoportban körbe játszottak a csapatok.

Ezúttal először a váliakkal léptünk pályára, akikkel korábban emlékezetes, drámai csatában büntető rúgásokkal veszítettük el a harmadik helyet. Most a ellenfelünknek jött ki jobban a lépés,és 3:1 arányban győzött annak ellenére,hogy a legszebb gólt Hompóth Olivér lőtte. A vereség ellenére nem játszottunk alárendelt szerepet,végig egyenrangú ellenfelei voltunk a nagyobb darab váliaknak. Következett az Etyek. Ha lehet ez a meccs még nagyobb csatát hozott, mint az előző. Aránylag gyorsan sikerült a vezetést megszerezni Horváth Zsolt révén. Jöttek az etyekiek, de vagy nem jutottak el a kapuig, vagy a kapusunk mentett, olyan is előfordult hogy ők hibáztak, így maradt az 1:0. A papírforma szerint vártuk a helyosztót,a harmadik helyért. Folytatáshoz kattints!

A csoportunk harmadik mérkőzésén nem várt fordulat történt. Az Etyek megtáltosodott,a Vál pedig gyenge " napot" fogott ki. Komoly meglepetésre végül is sima 3:0 lett az eredmény. Körbeverés történt, a gól külömbség döntött a helyezésekről, pontosabban a több rúgott gólja a 2.helyet jelentette a Válnak, nekünk pedig a 3.hely jutott. A helyosztón a nem túl acélos Szár II került sorra. Kissé csalódott a társaság, hogy a dolgok így alakultak, ennek ellenére nagy erővel mentünk nekik. Az eredmény nem is maradt el. Helyenként jó játékkal, ráadásul eredményesen játszott csapatunk.Hompóth Olivér és Németh Levente egyaránt két gólt szereztek, és így az 5.hely jutott ezúttal. A gólszerzőkön kívül a csapat tagja volt még Udvardi Dominik, Ditrich Levente és a kapus Popovics József. A tornákon minden alkalommal díjazzák a csapatok legjobbjait, ezúttal Hompóth Olivér érdemelte ki a különdíjat, jó és gólerős játékával. Az esemény után, a haza indulás előtt sajnálatos esemény történt. Csapatunk tagja Horváth Zsolt, aki végig játszotta a tornát problémamentesen, váratlanul összeesett, elájult, mentőt kellett hívni. Az elvégzett vizsgálat után kórházba szállították. Köszönet jár a szári szülőknek, akik tevékeny részt vállaltak a segítségükkel! Zsoltnak mielőbbi gyógyulást kívánunk, és várjuk az edzéseken,majd a meccseken! (tudósított: Venczel József, képünk illusztráció, fotó: szegedma.hu)