Ebben a mérkőzésben több volt: Bicskei TC U19-Sárosd U19 1-1 (0-1)

2016. március 12. - ventil66

dscf6871_1.JPGIfjúsági mérkőzéssel indult a bicskei futballhétvége! Fiataljaink a tabella végén szerénykedő rivális Sárosd csapatát fogadták, joggal reménykedhettünk a 3 bajnoki pont megszerzésében, azonban csalódnunk kellett.

Csapatunk mérsékelt játékot mutatott be, s az első félidő derekán a vendégek szerezték meg a vezetést egy jól sikerült kontrából (0-1). Nyigri Richárd és Marton Henrik tanítványai a második félidőben igyekeztek erősíteni, a cserék révén valóban frissült is a játékunk, de az egyenlítést végül egy kezezés miatt - egyébként teljes joggal - megítélt tizenegyes hozta meg a 81. percben.

A büntetőből Jakab Ákos higgadtan helyezett a kapu bal sarkába úgy, hogy a pettyes érintette is a sárosdi hálóőr kezét. A hátralévő idő már kevés volt a győzelem megszerzésére, s pozitívumként csak azt említhetjük, hogy megtartottuk üldözőinkkel szemben a pontkülönbséget.

Jövő héten szombaton 11.00-kor Lajoskomáromban lépnek pályára fiaink! Fotóillusztrációnk a múlt heti móri mérkőzésen készült, a jegyzőkönyv megtekintéséhez kattints!