Majdnem sikerült a férfi kézis bravúr: Bicskei TC-Martonvásár 22-23 (7-11)

2016. március 14. - ventil66

11083622_948845085145852_5626514914651394040_n_2.jpgFérfi kézilabda csapatunk vasárnap a Martonvásár KSE csapatával mérkőzött meg. Csapatunk: Molnár László, Schwanner Balázs, Németh Levente, Mocsi Ádám, Balla Rudolf, Ádám László, Nánássy Imre, Kutrik Péter, Ollé Viktor, Pötördi Lajos, Havas Zsolt összeállításban lépett pályára. Míg csapatunk tizenegy fővel, az ellenfél tizenöt fős kerettel indult neki a hétvégének. Játékvezetők: Besszer Viktória és Farkasné Puszta Petra.

Az első félidő ötödik percéig egyik oldalról sem esett gól, majd a martoniak három gólos előnyre tettek szert. Ezek után csapatunk összeszedte magát s felzárkózott. Az első félidő 18. percében egyenlítettünk (5-5). A játérészben mindkét oldalon a játékvezetők kiosztották a maximális sárga lapok számát, ezek után több kétperces büntetést is kiosztottak mind Bicske mind a Marton csapatának. Egy nagyon izgalmas félidőt láthatott az egyre több főböl álló szurkolótáborunk, akik nagyon jó hangulatban biztatták játékosainkat a győzelemre. Sajnos ennek ellenére a félidőt 7-11 re zártuk.

A második félidőt csapatunk kezdte jobban s a -4 pont ellenére nagyon jó védelemmel és támadásokkal felépített játékkal ismét megmutatta rutinját. A játék végéig mindenki maximális odaadással küzdött a győzelemért. A második félidő utolsó percében az állás 22-22. Ekkor csapatunk támadását az ellenfél blokkolni tudta s a végére egy utolsó góllal beállította a végeredményt 22-23. Csapatunk az utolsó másodpercekig küzdött a győzelemért. Bár a második félidőt csapatunk nyerte, mégis kevés volt a győzelemhez.

Az egész mérkőzés nagyon izgalmas, jó hangulatban telt. Köszönet az egyre bővülő szurkolótábornak a lelkesítésért, s reméljük egyre többen csatlakoznak hozzájuk. S biztatják, lelkesítik csapatunkat a sikeres teljesítményekért. Itt szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy megköszönjük a Bicskei Torna Club vezetőségének a támogatását. Szurkoljunk együtt csapatunkért. Csak a Bicske! (tudósított: Zsidai Zsolt)