Alaphang megadva, 6 pontos helyosztót nyertek a hazaiak: Bicskei TC U19-Tordas SE U19 4-2 (3-2)

2016. március 26. - ventil66

dscf7204.JPGBorongós időben napfényes hangulat lett a vége! 6 pontos rangadón, pontosabban kiesési helyosztón fogadták a Bicskei TC fiataljai a 3 ponttal előttük tanyázó Tordas SE hasonló korú csapatát. A tét: dupla vagy semmi, azaz duplájára is nőhetett és annullálódhatott is a két gárda közötti pontkülönbség a mérkőzés végére.

Nyigri Richárd és Marton Henrik tanítványai már az első félidőben igyekeztek is döntésre vinni a dolgot, Jónás Gyula a 19. és 23. percben duplázott, majd Fehér János toldotta meg még egy góllal a 30. percben. Sajnos a szépítés még az első félidőben jött, a 31. és a 44. percben is betaláltak a tordasiak.

Egy-egy kiállítást követően a második félidőben a 60. percben Jakab Ákos büntetőből higgadtan helyezett a hálóba, így félórával a vége előtt kialakult a 4-2-es végeredmény. A hátralévő idő meddő vendégtámadásokkal telt, melyeket védelmünk stabil lábakon állva vert vissza minden esetben.

Bravó fiúk, várjuk a folytatást! CSAK A BICSKE! A mérkőzés jegyzőkönyvéhez és további helyszíni fotóinkhoz kattints!