Sérüléshullám gátolta férfi kézilabdázóinkat: Ercsi-Bicskei TC 31-19 (14-11)

2016. április 12. - ventil66

11083622_948845085145852_5626514914651394040_n_3.jpgA utóbbi szezonokra jellemző sérüléshullám most sem került el bennünket. A mérkőzés napjára mindössze 10 bevethető játékosunk maradt. Közülük is öten kisebb nagyobb sérüléssel tudták vállalni a játékot. Ennek ellenére az első félidőben kevés hibával és jó védekezéssel tudtuk ellensúlyozni az ellenfél fizikai életkorbeli és létszámbeli fölényét.

A szoros első félidő után a második félidő közepére kijött a két csapat lehetőségei közötti különbség, amit egy piros lap is és kiállítás is mutatott, és a fiatal hazaiak kihasználva a hibáinkat gyors lerohanásokkal elhúztak, bebiztosítva a győzelmüket. A védekezésünk egyre jobban összeáll. Ezt mutatja hogy a felállt fal elleni játékban a hazaiak alig voltak hatékonyak. Nem vagy csak nehezen találták meg a lyukakat. Az igazi különbség a létszámból és sérülésekből adódó kis variációs lehetőségeinkből adódott. Ezt az Ercsi ügyesen kihasználva otthon tartotta a két pontot. Ercsi-Bicskei TC 31-19 (14-11) (tudósított: Zsidai Zsolt)