Nem borult a papírforma férfi kézilabdásaink balatoni kirándulásán: Alsóörs-Bicskei TC 31-20 (16-5)

2016. április 26. - ventil66

11083622_948845085145852_5626514914651394040_n_5.jpgA hétvégén kézilabda csapatunk Alsóörs csapata ellen lépett pályára. Az odaút egy kicsit elhúzódott s a kései érkezés miatt nem volt elég időnk megfelelően bemelegíteni. Ez az első félidőn meg is látszott, hiszen mind támadásban mind védekezésben nem tudtunk úgy teljesíteni, mint máskor.

Ezt kihasználva az ellenfél jelentős előnyre tett szert, így az első félidő eredménye 16-5 lett. A második félidő már teljesen másképp alakult. A védekezésünk remekül felállt, s a támadásaink is rendre sikeresen zárultak. A második félidőben ugyan nagyon jól teljesített csapatunk mégis az első félidőben összeszedett gól különbség megmaradt a mérkőzés végéig. Így a végeredmény 31:20 lett. Csak a Bicske! (tudósított Zsidai Zsolt)