Most ennyire futotta férfi kézilabdásainktól: Bicskei TC-Nemesvámos 25-31 (11-16)

2016. május 12. - ventil66

handball_the_ball_10.jpgFérfi csapatunk a hétvégén a Bajnok DSE Nemesvámos csapatát fogadta hazai pályán. Csapatunk a sok sérült ellenére optimistán állt pályára. A Nemesvámos elleni mérkőzés ismét megmutatta a kispadunk rövidségét. A mérkőzésre rendhagyó időpontban, kora délután került sor. Az első félidőben látszott is a csapat játékán, hogy szokatlan felállásban kellett pályára lépni. Az egyik kapusunk Molnár László aki az utóbbi heteket sérülten védte végig a mérkőzésre teljesen kidőlt a sorból. Így Schmell Gábornak kellett végig védenie a mérkőzést, amit jó teljesítménnyel oldott meg.

Németh Levente sem tudta vállalni a játékot betegség miatt, így az irányító feladatai egyedül Kende Zoltánra hárultak. Rubányi Tamás sem tudott eljönni. Így az átlövőinknek sem volt lehetősége sok pihenésre. A támadásainkban sajnos sok technikai hiba csúszott és az átlövőink sem tudták megismételni az elmúlt hetek jó teljesítményét. Igaz volt ez a védelmünkre is, akik ezen a hétvégén kevesebbet tudtak a jól védő kapusunknak segíteni. A félidő végére ez 5 gólos előnyt jelentett a dinamikusan és fegyelmezetten játszó ellenfélnek. Félidő: 11-16.

A második félidőben a védekezésünk jelentős javuláson ment keresztül, de a támadásaink továbbra is sok hibával voltak tarkítva. Ezt a fiatal nemesvámosi játékosok gyors indításból lőtt könnyű gólokkal büntették.Bár a védekezésünk már jól működött a különbség mégsem csökkent. Így a végeredmény 25-31 lett a vendég csapat javára. Csak a Bicske!