Az ifiknél a szomszédváré és a 4 gólt szerző Tóth Gáboré a pünkösdi királyság: Bicske-Felcsút 0-5 (0-1)

2016. május 15. - ventil66

dscf8602.JPGKéthetes Facebook kommentháború zajlott a két csapat játékosai között, de a kezdésre megnyugodtak a kedélyek és mindenki a "pettyessel" foglalkozott, ami egész jó kis meccset eredményezett. A felcsúti gólzsák Tóth Gábor bődületes bicskei védelmi hibából szerzett vezetést az első negyedóra végén és szöglet után Fehér jóvoltából meg is született a hazai egyenlítés, ám a partjelző beintésére (kikanyarodott a labda a beívelésnél) Molnár játékvezető érvénytelenítette a gólt. Az első játékrészben még Pásztor közeli ajtó-ablak fejese említhető, de Kovács kapust trafálta telibe 3 méterről.

A második félidőben aztán dűlőre vitte a Felcsút, gyors kontragólokkal Tóth (50., 69., 85.) és Pats (66.) megszórta a BTC-t, így hajszálpontosan az őszi végeredmény alakult ki. A győztesek boldogan fotózkodhattak a meccs végén a bicskei kapuban, de reméljük, hogy a vasárnap 17.00 órakor kezdődő felnőtt derbi után ugyanerre a hazaiaknak lesz lehetőségük. További helyszíni fotóinkhoz kattints!