Szerda 15.00 Várpalota-Bicske Magyar Kupa mérkőzés - cél a 64 közé jutás!

2016. szeptember 21. - ventil66

dscf1470_1.JPGKülönleges mérkőzés vár szerdán délután a Bicskei TC labdarúgó csapatára. A Magyar Kupa országos főtáblájának 1. fordulójában lép pályára a szintén megyei első osztályú Várpalotai Bányász SK otthonában. Csapatunk kiválóan szerepel a 2016-2017. évi megyei bajnokságban, hiszen 5 győzelem és 1 döntetlen mellett csak rosszabb gólkülönbségével szorul a dobogó harmadik fokára az Iváncsa illetve a Mór mögött.

A hétvégi Pátka elleni mérkőzés (3-0) nem hozott kirobbanó játékot, de örömteli, hogy ez is elég volt a biztos győzelemhez, talán tudat alatt tartalékoltak is a fiúk szerdára. Ami nem jó hír, hogy több sérülés is hátráltatja Raffai Rudolf vezető edző munkáját. Nem lesz ott a zöld gyepen a gólvágó Németh Erik (orrcsonttörés), Molnár Attila (combizom-sérülés) és Szilágyi László (lovaglóizom-sérülés) sem, de több bevethető játékos is készen áll azok közül, akik eddig kevesebb játéklehetőségez jutottak.

Ebben a fordulóban még egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, így döntetlen esetén kétszer 15 perces hosszabbítás, szükség esetén tizenegyes párbaj következik. A csapat 12.15-kor indul Bicskéről, míg a klub által szervezett önkormányzati szurkolói busz 13.15-kor, erre sajnos már egyetlen kiadó hely sincs, de aki úgy érezné, hogy autóba pattan, ne habozzon! Várpalota közúton mindössze 62,5 kilométer, kényelmesen egy órán belül elérhető.

A mérkőzésről online tudósításunk a 2060.blog.hu Facebook oldalán lesz elérhető ITTA házigazdák által készített nagyszerű beharangozó plakát megtekintéséhez kattints!  varp-bicske-plakat.jpg