Újabb bicskei férfi kézilabdás bravúr: Bicskei TC-KK Ajka II. 25-24 (9-11)

2016. november 15. - ventil66

kezieredmeny.jpgFérfi kézilabda csapatunk a hétvégén Ajka csapata ellen játszott bajnoki mérkőzést. Az első félidőben nem záporoztak a gólok. Az első negyed órában alig pár gól esett mind két oldalon. Mind a két csapatnál sok kimaradt ziccer és technikai hiba volt. A félidőt még is az ellenfél teljesítette jobban s a félidő végére két gólos különbséggel 9-11 zárt az. A második félidőben csapatunk felszívta magát s a győzni akarás erejével lépett ismét pályára. Ebben a félidőben már záporoztak a gólok mind a két oldalon. Remek védekezés mellett a II. félidő 10. percére már át is vette csapatunk a vezetést.

Sajnos több sérülés is történt a mérkőzésen, csapatunkban hárman is kisebb nagyobb sérülést szenvedtek. Ennek ellenére a mérkőzés végéig meg tudtunk tartani a vezetést s így 25-24 zártuk a játékot. Kuzma Norbert kiváló irányítása mellett meg kell említenünk pár játékost aki kiemelkedő játéka mellett hozzá segítette csapatunkat a győzelemhez. A mérkőzésen kiemelkedő teljesítményével 9 gólt dobó Hímer Zoltán valamint a 4- 4 góllal hozzájáruló Németh Levente és Kende Zoltánt illetve mindkét kapusunkat, Schmell Gábort és Molnár Lászlót, akik remekül védelmezték kapunkat.

Bicskei TC- KK Ajka II. 25-24 (9-11) Csak a Bicske! (tudósított: Zsidai Zsolt)